Reklamı Geç
Folkart Liva Home İzmir konut projesi satışları başladı

Folkart Liva Home İzmir konut projesi satışları başladı

İzmir konut projeleri arasında yer alan Liva Home konutlarında daire satışları başladı. Folkart Yapı imzalı yeni proje Liva Home fiyat listesi ve ödeme planı bilgileri emlakpencerem.com da.

30 Mart 2017 - 12:20

Folkart Yapı tarafından hayata geçirilen “Liva Home” projesi İzmir Uzundere’de ön satışlarına başladı. Kentsel Dönüşüm projesi olan Liva Home Uzundere’de fiyatlar 222 bin liradan başlıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Mart 2017 - İstanbul

Folkart Yapı'nın İzmir'deki en yeni projesi Liva Home satışlarına başlandı. Uzundere'de yapımına başlanacak olan toplamda 169 konutlu yeni İzmir konut projesi daire fiyatları ise 222 Bin TL'den başlangıç gösteriyor.
 
İzmir Büyük Şehir Belediye’si ve Folkart Yapı’nın birlikte yürüteceği proje 32 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilecek. Kentsel Dönüşüm projesi olan Liva Home’da hak sahipleri için ayrılan konutların dışında kalan konut ve ticari birimler satışa çıkarılacak. İzmir’in en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak görülen proje birinci etabı oluşturuyor. Folkart Yapı’nın inşa edeceği birinci etap “Liva Home” olarak inşa edilecek.
 
Proje toplam 9 bloktan oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu Liva Home’da 169 konut ve ticari birimler yer alıyor. En küçük daire fiyatı 222 bin liradan başlıyor. Projede ön satışlar başladı. Talep toplamaya başlayan Folkart Yapı önümüzdeki günlerde projenin lansmanını yapmayı planlıyor.
 
İzmir Karabağlar Uzundere’de inşa edilecek “Liva Home”, Adnan Menderes Havaalanı’na 10 kilometre, Çeşme’ye 40 kilometre ve Alsancak’a 20 kilometre mesafede yer alıyor. Bölge İzmir’in en büyük kentsel dönüşüm proje alanı olarak dikkat çekiyor.

Folkart Liva Home konut projesi hakkında daha fazla bilgi için proje sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..