Folkart Vega ön talep fırsatıyla

İzmirli Folkart yeni konut projesi Vega için ön talep toplamaya başladı. Geniş daire seçenekleri, cazip fırsatları ile Folkart Vega görücüye çıkıyor.

Folkart Vega ön talep fırsatıyla
Editor: Hakan A.
12 Ekim 2018 - 08:14 - Güncelleme: 12 Ekim 2018 - 11:49

İzmir merkezli Folkart, 2018 konut yatırımlarını sürdürüyor. Hayata geçirdiği markalı konut projeleri ile dikkat çeken Folkart, Vega projesini görücüye çıkarıyor. Ön talep fırsatlarının sürdüğü Folkart Vega konut projesinde avantajlı fiyatlar sunuluyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 12 Ekim 2018 - İstanbul


İzmir'de ev sahibi olmak, yatırım yapmak isteyenler için inşaa ettiği her projede özel fırsatlar sununan Folkart Yapı, şehre değer katacak yeni projesi Vega'yı lansman öncesi avantajlı fiyatlarla görücüye çıkardı. Satışlarına 13 Ekim'de başlanacak Folkart Vega'da ön talep avantajlarından faydalanmak isteyenler şirketin web sitesi üzerinden talep formunu doldurabilir.

2018 yılı yatırımları kapsamında İzmir konut projelerine bir yenisini ekleyen Folkart Yapı, Konak'ta dev bir projenin daha satışına başlamak üzere. Folkart Yapı kalitesi ve güvencesiyle, İzmir'in en özel projelerinden biri daha hayata geçiriliyor. Tüm sosyal olanak ve imkanları ile Folkart’a özgü kaliteli ve dopdolu bir yaşamın yorumu olarak tasarlanan, manzaralı geniş balkonları, sosyal donatıları ile İzmir'e farklı bir bakış açısı sunacak.

folkart vega izmir

Her aileye uygun daire seçenekleri

İzmir yaşamını sevenler, lüks ve kaliteden ödün vermek istemeyenlerin adresi Folkart Vega'da her türlü ailenin konforlu biçimde yaşamına destek veren daire seçenekleri yer alıyor. 1+1 daire seçeneği bulunan Folkart Vega projesinde 2+1, 3+1, 4+1 evleri avantajlı fiyat olanakları ile alıcısına sunuluyor.

MOBİL SAĞLIK HİZMETİ

Medicana International Hospital hastanesinin yanı başında yer alan Folkart Vega'da, tüm Folkart sakinlerinin faydalanabileceği mobil sağlık hizmeti bulunuyor. İlk yardım ve acil tıp alanında profesyonel bir kadro ve en iyi ekipmanlar, 7 Gün 24 saat anında müdahaleye hazır şekilde bekleyecek.

Folkart Vega adres bilgileri

Folkart Yapı imzasıyla görücüye çıkacak Folkart Vega projesi nerede, adres bilgileri... Folkart Vega projesi, Mürselpaşa Bulvarı No:166 Halkapınar Konak/İzmir adresinde konumlu. 

Folkart Vega proje detaylarına buradan okuyabilirsiniz.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum