Folkart Vega

İzmir konut projelerinin en yenisi Folkart Vega satışları başladı. Folkart Vega konut fiyatları, ödeme ayrıntıları, iletişim bilgileri EmlakPencerem.com da.

Folkart Vega
Editör: Hakan A.
16 Ekim 2018 - 08:02
Folakrt 2018 yatırımları kapsamında İzmir'de özel bir projenin satışlarına başladı. Folkart Vega konut projesind eyer alan daireler lansmana özel fırsatlarla satışa çıktı. Peki Folkart Vega projesi nerede, nasıl gidilir ve diğer ayrıntılı bilgileri için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Konut Projeleri - 16 Ekim 2018 - İstanbul


İzmir ve bölgesinde hayata geçirdiği konut projeleri ile markalı projelerde lider konumunda olan Folkart Yapı, yeni bir projenin satışına başladı. Folkart Vega isimli yeni konut projesinde en ucuz daire fiyatı 445 Bin Liradan başlıyor.

843 konut ile 53 ticari alan olarak tasarlanan, 1+1 daire seçeneğinden 5+1 daireler ve özel dubleks daireleri ile Folkart Vega İzmir'in en önemli projelerinden biri olarak dikkat çekiyor.


Folkart Vega konut fiyatları

Folkart Vega konut fiyatları en fazla merak edilen haberler arasında. Henüz yeni satışa çıkan olkart Vega'dan ev sahibi olmak isteyenler en ucuz daire için 465 Bin TL ödemek zorunda. 

1+1 daire fiyatlarının 456 bin TL' den başladığı Folkart Vega projesinde 2+1 daire fiyatları 750 bin TL fiyatla, 3+1 daire fiyatları 1 milyon 200 bin TL, 4+1 dairelerin güncel satış fiyatları ise 1 milyom 719 bin TL' den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu.

Folkar Vega Ödeme kolaylığı

Metrekare fiyatları ise 6 bin liradan başlayan Folkart Vega ödeme planına göre, Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanıyor. Yüzde 25 peşinat verip yüzde 75'lik kısım için ise 24 ay vade farksız ödeme imkanı sunuluyor. Yüzde 50 peşin ödenmesi halinde ise 48 ay taksitle ödeme imkanları alıcısına sunuluyor.

Folkart Vega nerede, nasıl gidilir?

İzmir'in en güzel lokasyonlarında önemli projeleri yükselten Folkart'ın son projesi Folkart Vega Konak'ta hayata geçiriliyor. Folkart Yapı imzasıyla görücüye çıkacak Folkart Vega projesi nerede, adres bilgileri... Folkart Vega projesi, Mürselpaşa Bulvarı No:166 Halkapınar Konak/İzmir adresinde konumlu. 

Folkart Vega projesi hakkında ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum