Fortis İstanbul projesi konut satışları, fiyat aralıkları ve...

Fortis İstanbul projesi konut satışları, fiyat aralıkları ve konum bilgileri (Fortis İstanbul konut satışları başladı)

Fortis İstanbul Basın Ekspres yolu üzerinde havalimanına neredeyse yürüme mesafesinde olan projede satışlar başladı. Fortis İstanbul konut projesi ayrıntılı bilgileri, fiyat listesi, ödeme detayları, iletişim, konum bilgileri emlak haberleri sayfamızda.

14 Nisan 2015 - 09:44

Yiğit Group tarafından Basın ekspres yolu üzerinde hayata geçirilen ve toplamda 396 konutun yer aldığı konut projesi Fortis İstanbul düzenlenen basın lansmanıyla görücüye çıktı. Fortis İstanbul Basın Ekspres yolu üzerinde havalimanına neredeyse yürüme mesafesinde olan projede satışlar başladı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri - Gökay Demirezen

Bir Yiğit Group projesi olarak inşaa edilen Fortis İstanbul konut projesi kapsamında satışlar başlamış durumda. 15 Nisan 2015 tarihinde geniş katılımla düzenlenen basın toplantısıyla alıcısına sunulan, görücüye çıkan konut projesinde toplam olarak 396 konut bulunacak. Prestijli olan bu proje 3000 metrekare ticari alanıyla lanse edilen Fortis İstanbul projesi kapsamında satışlar başlamış durumda, lansmana özel avantajlı fiyatların ne olacağı ise imdiden merak konusu.

Fortis İstanbul projesi detayları

Sefaköy'de Basın Ekspres yolu üzerinde ve lokasyon olarak oldukça önemli sayılabilecek bir bölgede hayata geçirilen Fortis İstanbul projesinin ayrıntıları arasında 45 ila 120 metrekare aralığında 3 blok 396 adet konutlar 1+1 ila 3+1 konut seçenekleri bunun yanısıra 18 adet mağaza/dükkanlar dikkat çekiyor.. Proje basın ekspres yolu üzerinde, inşaat alanı 55.000 metrekare, proje alanı ise 9.279 metrekare olarak yapılmaktadır. 

Cazip lokasyon Fortis İstanbul projesini alternatifsiz kılıyor

Atatürk Havalimanı’na sadece 950 metre uzaklıkta konumlanan Fortis İstanbul Residence projesi Fatih Kolejine 400, Atatürk Havalimanına 950, Penyelüks Camii’ne 252, Kuyumcu Kent’e 772, Hürriyet ve Ağaoğlu Tower 430, İstwest 465, 20 Temmuz Parkı 608, ,E-5 karayoluna (D100) 690 metre mesafede yer alıyor.