BİM aktüel ürünler kataloğu 28 Şubat tarihi için indirimli ürünleri ile güncellendi! Cep telefonu isteyenler BİM 28.02.2020 aktüel listesine mutlaka bakmal

25 Şubat 2020 - 15:47

28 Şubat tarihli BİM aktüel ürünleri kataloğu yeni hafta için güncellendi. BİM aktüel ürünler kataloğu içerisinde 28 Şubat 2020 tarihli listesi adeta dev indirimlerle geliyor! BİM aktüel ürünleri kataloğunda bu hafta neler, hangi ürünler listede var? Şubat ayı tamamlanırken, BİM aktüel ürünleri listesi son kez yeniden güncellendi. Yeni hafta 28 Şubat itibariyle raflarda satışa sunulacak indirimli ürünler belirlenmiş oldu. Peki BİM 28 Şubat aktüel ürünlerinde neler var? İndirimli ürünler list.

1 / 6

BİM mağazalarında cep telefonu indirimi bekleyenlere müjdeli haber! BİM'de bu hafta önemli bir markanın cep telefonu indirim kampanyası müşterilerini bekliyor olacak. 28 Şubat tarihli BİM aktüel ürünler kataloğunda önemli indirimler var! Yeni hafta 28 Şubat itibariyle raflarda satışa sunulacak indirimli ürünler belirlenmiş oldu. Peki BİM 28 Şubat aktüel ürünlerinde neler var? İndirimli ürünler listesinde yer alan tüm ürünler 28 Şubat itibariyle BİM marketlerinde raflarda yerini alacak. nnEmlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 25 Şubat 2020 - İstanbulnnHer keseye, her evin bütçesine en uygun indirimli ürünleri satan BİM marketlerinde bu hafta hangi indirimler var? BİM Aktüel ürünler kataloğunda indirime giren ürünlerin listesi 28 Şubat tarihi için bir kez daha güncellendi. Uygun fiyata alışveriş imkanı tanıyan BİM marketler zinciri, aktüel ürünler kataloğunda bu hafta hangi ürünler yer alacak?