Reklamı Geç
FSM’de trafik 7 Kasım’a kadar sürecek

FSM'de trafik 7 Kasım'a kadar sürecek

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü (FSM) üzerinde başlayan yol bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bu sabah itibariyle yoğun trafik oluşmaya başladı. FSM'deki çalışmaların 7 Kasım tarihine kadar bitirilmesi planlanıyor.

25 Eylül 2017 - 09:43

İstanbul'da okulların açılmasıyla birlikte başlayan trafik çilesine Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzrinde bu sabah itibarıyla başlayan yol bakım ve onarım çalışmaları eklendi. FSM üzerinde yoğun bir trafik var. Çalışmalar ise 7 Kasım'a kadar sürecek.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Eylül  2017 - İstanbul

İstanbul trafiğini felç eden yoğunluk 7 kasım'a kadar devam edecek. İstanbullu Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çalışmaları nedeniyle yeni güzergah belirleyecek.

Konuyla alakalı trafikte seyir halindeki araçların pek çoğu yoğunluk yüzünden 15 Temmuz Şehitler köprüsüne yönelmesiyle burada da önemli bir trafik yoğunluğu oluştuğu kaydedildi. İstanbullu trafikte kaldı. Vatandaşların beklediği otobüsler saatlerce gelmedi. Gelen toplu taşımalarda ise büyük yoğunluklar yaşandı. Pazartesi iş başı yapan İstanbullu için trafik kabusu iki kat arttı. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) trafik uygulaması yoğunluk haritası bilgilerine göre, şehrin ana hatlarında oldukça yoğun bir trafik ve kırmızılık görünüyor. İşlerine gitmek için evlerinden çıkan vatandaşlar araçlarının içerisinde saatlerdir trafikte yol almaya çalışıyor. Diğer taraftan toplu taşıma yapan otobüslerinde duraklara çok geç geldikleri, gelen oobüslere ise vatandaşların bineedikleri gözlemlendi.

FSM üzerinde başlayan çalışma bu sabah itibariyle 15 Temmuz Şehitler köprüsünü de etkiledi. Köprüye yönelen sürücüler saatlerdir yolda. FSM'deki çalışmaların ise 7 Kasım tarihine kadar devam edecek.