Reklamı Geç
G Yoo Inspired by Starck’da daire teslimleri başladı

G Yoo Inspired by Starck'da daire teslimleri başladı

Mar Yapı tarafından Güneşli’de inşa edilen ünlü Fransız tasarımcı Philippe Starck’ın imzasını taşıyan ‘G Yoo Inspired by Starck" da daireler teslim edilmeye başlandı. Mar Yapı İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Robert Varon 1+1 dairelerin neredeyse tamamını sattıklarını açıkladı.

23 Ağustos 2017 - 13:57 - Güncelleme: 23 Ağustos 2017 - 14:40

 

Mar Yapı tarafından Güneşli’de inşa edilen ve ünlü Fransız tasarımcı Philippe Starck’ın imzasını taşıyan ‘G Yoo Inspired by Starck’ta, daire teslimleri başladı. Yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcısının ilgi gösterdiği projede konutların yüzde 81'i satıldı. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Ağustos 2017 - İstanbul


Güneşli ve Basın Ekspres Yolu’nda yaptığı projelerle ön plana çıkan Mar Yapı, daire teslimlerine başladığı ‘G yoo Inspired by Starck’ sıra dışı üçgen formuyla dikkat çekiyor. İki anıtsal kuleden oluşan projenin B Bloğunda yer alan, tüm ortak alanların iç mimari tasarımlarında dünyaca ünlü tasarım dehası Philippe Starck imzasını taşıyan ‘G Yoo Inspired by Starck’, bulunduğu lokasyonun değer çıtasını da yükseltti. Büyüklüğü 61 ile 109 metrekare arasında değişen 311 rezidans ve ticari ünitelerden oluşan projenin az sayıda kalan rezidansların metrekare satış fiyatı 7500 TL’den başlıyor. Teknolojinin sağladığı rahatlıkla, anıtsal tasarımı form-fonksiyon potasında birleştiren projenin A Bloğunda dünyanın en büyük gayrimenkul firması Wanda Grup’un Wanda Vista markası hayata geçiriliyor. Mar Yapı uluslararası markalarla geliştirdiği işbirlikleri ile projelerine değer katmaya devam ediyor.

Dünyanın en ünlü tasarımcılarından biri olan Philippe Starck imzasını taşıyan projenin, satışına başlandığı günden bu yana yatırımcısına yüzde 70 değer kazandırdığını vurgulayan Mar Yapı İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Robert Varon, 1+1 dairelerin neredeyse tamamının satıldığını ve G Yoo’nun Phillipe Starck’ın dünyadaki ilk ulaşılabilir projesi olduğunu söyledi.

Varon “Kasım 2014’te başladığımız G Yoo İnspired by Starck projesinde Temmuz ayı itibariyle teslimlere başladık. Rezidansların %81’i satılımış durumda ve satılan rezidansların %35’i yabancı yatarımcı tarafından satın alındı.” dedi.

Sıra dışı projeye sıra dışı satış ofisi
‘G Yoo Inspired by Starck, satış ofisiyle de dikkat çekiyor. Toplam 1.650 metrekarelik alanın, 850 metrekare büyüklüğündeki satış ve teşhir bölümünde 1+1 daire tiplerinin birer örneği bulunurken, üçgen binanın sivri ucuna denk gelen “üçgen formatlı daire” de örnekleniyor. Her iki cepheden de güneş ışığı alabilen bu daireler, gün ışığından en çok yararlanan, aydınlık konutlar olarak öne çıkıyor. Ayrıca klasik otomobillerinde sergilendiği satış ofisi Philippe Starck tasarımları ve dokunuşlarıyla sanatsal bir mekanı anımsatıyor.