Gayrimenkul sektöründe öne çıkan en son...

Gayrimenkul sektöründe öne çıkan en son güncel emlak haberleri / 1 Kasım 2017

Kasım ayı başladı, yeni ayın ilk gününde önemli inşaat, emlak, konut, gayrimenkul haberleri neler? Her sabah önemli emlak haberleri yeni konut projeleri ve diğer önemli güncel ekonomi haber ve bilgileri haberimizde. 1 Kasım tarihli İstanbul, Ankara, İzmir gibi Büyükşehirler başta olmak üzere Dünya ve Türkiye genelinde emlak sektöründe hangi önemli emlak haberleri öne çıktı?

Gayrimenkul sektöründe öne çıkan en son güncel emlak haberleri / 1 Kasım 2017

Kasım ayı başladı, yeni ayın ilk gününde önemli inşaat, emlak, konut, gayrimenkul haberleri neler? Her sabah önemli emlak haberleri yeni konut projeleri ve diğer önemli güncel ekonomi haber ve bilgileri haberimizde. 1 Kasım tarihli İstanbul, Ankara, İzmir gibi Büyükşehirler başta olmak üzere Dünya ve Türkiye genelinde emlak sektöründe hangi önemli emlak haberleri öne çıktı?

Gayrimenkul sektöründe öne çıkan en son güncel emlak haberleri / 1 Kasım 2017
Editor: Hakan A.
01 Kasım 2017 - 08:32

Emlak, gayrimenkul, konut ve inaat sektörleri dışında ekonomi haberleri, en yeni uygun fiyatlı konut projeleri. Kasım ayı başladı ve ilk hafta geride kalmak üzeryken 1 Kasım 2017 tarihli günün ve ayın özeti olarak son dakika emlak haberleri ve ekonomi gündemine her gün yer veriyoruz... Türkiye ekonomisinde büyük önem sahibi olan inşaat ve emlak sektörü pek çok sektörü içerisinde barındırıyor. Emlak Pencereme olarak 1 Kasım 2017 Çarşamba gününde, ayın ilk haftasında hangi güncel önemli emlak haberleri öne çıkıyor sizler için kısa kısa özetledik. Güncel diğer emlak haberleri, günün önemli gelişmeleri ve diğer ekonomi haberleri için Ekonomi Haberleri bölümü ve Emlak Haberleri kategorilerini ziyaret edebilirsiniz. Yeni bir ev sahibi olmak için Konut projelerini yakından takip ediyorsanız aradığınız tüm haberler tarafsız ve objektif bakış açısıyla Emlak Pencerem'de.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Kaısm 2017 - İstanbul

Gayrimenkul sektörü konut üeticilerinin yeni proje lansmanıyla Ağustos ayı ile birlikte başlayan Eylül ve Ekim ayları ile pik yapan hız kazanan, hemen her gün yeni bir proje tanıtımı ile geçti. projeler peş peşe tanıtıldı. Başta TOKİ ve Emlak Konut GYO projeleri olmak üzere ucuz konut, ucuz ev, taksitle satılık ev arayanlar için yeni ve birbirinden farklı 10 larca yeni konut projesinde kampanyalı konut satışları haberlerimizi tek haber içerisinde kısa özetlerini haberimizden inceleyebilir, ilgilendiğiniz haber ve konut projelerinin ayrıntılarını Emlak Haberleri ve İstanbul Yeni Konut Projeleri sayfalarımızı tıklayıp okuyabilirsiniz.

Gayrimenkul sektörünün en büyük haber sitesi emlakpencerem.com'da gündemi, bir gün öncesini kolay biçimde takip edebilirsiniz. Dünya genelinde yaşanan emlak haberlerine dair özet haber bölümümüzde her yeni gün bir önceki ve günün önemli haberlerinin özetlerini sizler için burada veriyor. İnşaat sektörü, gayrimenkul, emlak ve konut haberleri, ekonomi gündeminde Kasım ayına girilirken işte son bir kaç günün emlak haberleri.

1 kasım 2017 güncel emlak haberleri, istanbul yeni konut projeleri

- Demir İpek Yolu açılışı kapak oldu...

İmkansız diyen Dünya imrenerek izledi... Açılışı için Bakü'de bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan, Bakü - Tiflis - Kars (BTK) demiryolu hattı sayesinde yeni hat üzerinden yılda 1 milyon yolcu ve 6.5 milyon yük taşınmasını öngördüklerini ve maliyetlerin düşeceğinin altını çizdi. Haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

- İstanbul'da 6 ilçenin yeni imar planları askıya çıktı

Büyükşehir Belediyesi yeni imar planlarını askıya çıkardı. İstanbul'da 6 ilçeyi ve 9 semti kapsayan yeni imar planları askıya çıktı. Askıya çıkan imar planları ne kadar askıda kalacak, itiraz yapılabilir mi? Hangi ilçeler ve bu ilçelere bağlı hangi semtler için imar planları askıya çıkarken, vatandaş için tüm ayrıntılar haberimizde. Haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

- Murat Kurum: 'Dünya sıkıntı yaşarken yüzde 5 büyüdük'

Ülke ekonomisi ve sektöre yönelik değerlendirmelerde bulunan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum zorlu geçen 2016 yılının olumsuz etkilerinin 2017 yılında önemli ölçüde arka planda kaldığının altını çizdi. Haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

- İstanbul'da ekonomi 349 milyar dolarla 130 ülkeden daha büyük

İstanbul'un dünyanın en önemli şehirlerinden biri olduğunu, ekonomisinin büyüklüğünün ise bugün 130 ülkeden daha büyük olduğunu belirten İstanbul Valisi Şahin, Kalkınma Ajansı hakkında bazı önemli bilgileri paylaştı. Haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

- Türkiye İMSAD raporu; 'İnşaat sektöründe temkinli beklenti...'

Türkiye İMSAD tarafından her ay sektöre sunulan inşaat ve gayrimenkul sektörünün önemli göstergesi olan sektör raporu açıklandı. Ekim 2017 Sektör Raporu verilerine göre; Türkiye ekonomisi ve inşaat sektöründeki hızlı büyümeye karşın, hem ekonomiye hem de inşaat sektörüne yönelik temkinli bir beklenti olduğunun altı çizildi. Haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

- Rize-Artvin Havalimanı inşaatı hangi aşamada?

Türkiye'de hemen her ilde inşaa edilen havalimanları arasında en yenisi olacak ve denizin üzerine yapılan dolgu çalışması ile ikinci havaalanı olacak Rize Artvin Havalimanı çalışmaları büyük bir hzla sürdürülüyor. Havaalanı tamamlandığında denizin üzerindeki 2'nci havalimanı olacağı, Rize ve Artvin illerine hizmet vereceği kaydedildi. Haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

- Özyurtlar Holdign Güvencesiyle 'Nota Residence'da konut teslimleri başlıyor

Markalı konut projeleri üretiminde Esenyurt ve bölgesinde önemli projelere imza atan Özyurtlar Holdign, Neyzen İnşaat ile birlikte yürüttüğü Nota Resindece konut projesinde sona yaklaştı. Projede daire teslimleri için geri sayım sürüyor. Haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

- Sinpaş'tan ticari emlak yatırımı! 'İş Modern' Ambarlı projesine başlıyor

Sinpaş GYO bu kez ticari emlak yatırımı için düğmeye bastı. Sinpaş İş Modern Ambarlı projesi için düğmeye bastı. Şirket benzer yatırımı ilk olarak İkitelli projesinde hayata geçirmişti. Şirket şimdi İş Modern Ambarlı projesinde ön talep toplamaya başladı. Haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum