Gayrimenkul sektöründe öne çıkan en son güncel emlak haberleri / 6 Ekim 2017

Ekim ayına girilirken önemli inşaat, emlak, konut, gayrimenkul haberleri neler? Her sabah önemli emlak haberleri yeni konut projeleri ve diğer önemli güncel ekonomi haber ve bilgilerini her dakika takip edebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir gibi Büyükşehirler başta olmak üzere Dünya ve Türkiye genelinde ve diğer tüm şehirlerimizde emlak sektöründe hangi önemli emlak haberleri öne çıktı? İşte 5-6 Ekim tarihli son dakika en güncel emlak haberlerini inceleyin.

Gayrimenkul sektöründe öne çıkan en son güncel emlak haberleri / 6 Ekim 2017
Editör: Hakan A.
06 Ekim 2017 - 08:56

Emlak, gayrimenkul, konut ve inaat dışında ekonomi haberleri, en yeni uygun fiyatlı konut projeleri. Ekim ayına girildi ve ilk hafta geride kalıyor 6 Ekim 2017 tarihli günün ve ayın özeti olarak son dakika emlak haberleri ve ekonomi gündemine her gün yer veriyoruz... Türkiye ekonomisinde büyük önem sahibi olan inşaat ve emlak sektörü pek çok sektörü içerisinde barındırıyor. Emlak Pencereme olarak 1-2-3-4-5-6 Ekim 2017 Cuma gününde, ayın ilk haftasında hangi güncel önemli emlak haberleri öne çıkıyor sizler için kısa kısa özetledik. Güncel diğer emlak haberleri, günün önemli gelişmeleri ve diğer ekonomi haberleri için Ekonomi Haberleri bölümü ve Emlak Haberleri kategorilerini ziyaret edebilirsiniz. Yeni bir ev sahibi olmak için Konut projelerini yakından takip ediyorsanız aradığınız tüm haberler tarafsız ve objektif bakış açısıyla Emlak Pencerem'de.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Ekim 2017 - İstanbul

Gayrimenkul sektörü konut üeticilerinin yeni proje lansmanıyla Eylül ayı dolu dolu geçerken, hemen her gün yeni bir proje tanıtımını gerçekleştiriyor. Başta TOKİ ve Emlak Konut GYO projeleri olmak üzere ucuz konut, ucuz ev, taksitle satılık ev arayanlar için haberlerimizi tek haber içerisinde kısa özetlerini haberimizden inceleyebilir, ilgilendiğiniz haber ve konut projelerinin ayrıntılarına verilen bağlantılara tıklayıp erişebilirsiniz.

Gayrimenkul sektörünün en büyük haber sitesi emlakpencerem.com'da gündemi, bir gün öncesini kolay biçimde takip edebilirsiniz. Dünya genelinde yaşanan emlak haberlerine dair özet haber bölümümüzde her yeni gün bir önceki ve günün önemli haberlerinin özetlerini sizler için burada veriyor. İnşaat sektörü, gayrimenkul, emlak ve konut haberleri, ekonomi gündeminde Eylül ayıı haber ve haberleri.

- Konut kira artışı oranı hesaplaması EKim 2017 Yİ-ÜFE Enflasyon TEFE-TÜFE

Ekim ayında ev sahipleri kiracılarına uygulayacakları kira oranı hesabı ortaya çıkmış oldu. Ekim ayı itibarıyla 2017'de konut kiracılarına uygulanacak kira artışı zammı hesaplaması ve diğer tüm ayrıntılar emlakpencerem.com farkıyla haberimizde. Haberin tamamını okumak için Tıklayın.

- Eylül 2017 enflasyon rakamları açıklandı

 Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Enflasyon istatistikleri, Eylül 2017 verileri açıklandı. Tüketici fiyat endeksi (TÜFE) aylık yüzde 0,65 arttı. Yurt içi üretici fiyat endeksi aylık yüzde 0,24 arttı. Haberin tamamını okumak için Tıklayın.

- Gelişen Kentler Zirvesi 2017 Erzurum'da yapıldı

GYODER'in bu yıl Erzurum'da gerçekleştişrdiği zirve başladı. GYODER Gelişen Kentler Zirvesi 2017 Erzurum'da başladı. Zirve'de önemli konuşmacılar Erzurum ile alakalı meseleler ve gelişimi hakkında değerlendirmelerde bulundu. Haberin tamamını okumak için Tıklayın.

- Adnan Polat sektörü uyardı! Erzurum'da zirveye damga vurdu

 Gelişen Kentler Zirvesi'nde önemli konulara değinildi. Önemli isimlerin konuşmalarıyla Erzurum ve inşaat sektörü konuşuldu. Zirve'de konuşmacılar arasında olan Polat Holding Yönetim Kurulu başkanı Adnan Polat, gelecek 6 aya dikkat edilmesi gerektiğini, 2018 ortalarında sıkıntı yaşanabileceğini vurguladı. Haberin tamamını okumak için Tıklayın.

- Müjdat Güler, Erzurum zirvesinde Adnan Polat'ın açıklamalarını değerlendirdi

 Gelişen Kentler Zirvesi tamamlandı. Zirvede önemli konuk ve konular Erzurum'un geleceğine ilişkin çarpıcı tespit ve değerlendirmelerde bulundu. Adanan Polat'ın gündeme dair çarpıcı uyarı niteliğindeki kaos açıklaması ve NOVA Holding CEO'su Müjdat Güler'in tespitleri haberimizde. Haberin tamamını okumak için Tıklayın.

- Tahincioğlu Şişli'de "Nidapark Bomonti" projesini tanıttı

Tahincioğlu tarafından hayata geçirilen "Nidapark Bomonti" projesinin lansmanı yapıldı. 250 milyon dolar yatırım değerine sahip projede fiyatlar 714 bin TL'den başlıyor. Haberin tamamını okumak için Tıklayın.

- TOKİ İstanbul Kayaşehir 1+1, 2+1, 3+1 konut kura sonuçları

TOKİ İstanbul Kayaşehir bölgesinde hemen teslim otoruma hazır toplam 1892 adet konutun hak sahibi belirlenmesi için düzenlenen kura çekilişi 2 gündür devam ediyor. Dün tamamlanan kura çekilişi sonrası bu sabah itibariyle 1+1 ve 3+1 konutlar için kura çekilişi tamamlandı. Haberin tamamını okumak için Tıklayın.

- Emlak Konut GYO Bizim Mahalle projesine 2 Milyar TL teklif

Emlak Konut İstanbul Halkalı bölgesinde hayata geçireceği devasa konut projesi Bizim Mahalle için yüklenici ihalesinde rekor. Emak Konut Bizim Mahalle projesinin 2.etap evlerini Dağ Mühendislik yapacak. İhalede en yüksek teklif Dağ Mühendislikten geldi. Haberin tamamını okumak için Tıklayın.

- Emlak Konut kampanyaları sürüyor!

Emlak Konut kampanyası tam hız sürüyor. 50'ye yakın projede Emlak Konut GYO tarafından başlatılan Şimdi al, 2019'da öde kampanyası ile sadece yüzde 5 peşin ödeme ile ev sahibi olmak mümkün. Emlak Konut GYO diğer taraftan yeni projeler için çalışmalarının  hızlandırdı. Haberin tamamını okumak için Tıklayın.

- 738 konutlu Ağaoğlu "Çekmeköy Park" projesi satışta

Ali Ağaoğlu şirketi Ağaoğlu Şirketler Grubu İstanbul Anadolu Yakası'nda Çekmeköy bölgesinde hayata geçireceği yeni projesini satışa sundu. Ağaoğlu Çekmeköy Park evleri satışa çıktı. Ağaoğlu Çekmeköy Park evleri güncel konut fiyatları ansmana özel olarak 440 bin TL-2 milyon 106 bin TL olarak en düşük ve en yüksek fiyatlar. Haberin tamamını okumak için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum