Gayrimenkul Sertifikası nedir, nereden, nasıl satın alınır? gayrimenkuldesertifika.com

Gayrimenkulde sertifika.com web sitesi üzerinden gayrimenkul sertifikası hakkında bilmek istediğiniz her şeyi öğrenebileceksiniz. Peki Gayrimenkul sertifikası nereden, nasıl alınacak? işte soruların yanıtları.

Gayrimenkul Sertifikası nedir, nereden, nasıl satın alınır? gayrimenkuldesertifika.com
Editör: Hakan A.
16 Mart 2017 - 18:59 - Güncelleme: 26 Şubat 2018 - 17:10

Şu sıralar sektörü heyecanlandıran en önemnli gelişmelerden biri olarak gösterilen Gayrimenkul Sertifikası oldukça fazla soruluyor. Peki nedir bu gayrimenkul sertifikası, nereden, alınır, nasıl alınır? Merak edenler için işte her yönüyle Gayrimenkul Sertifikası...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Mart 2017 - İstanbul

İnşaat sektörü finansal enstürümanlarına geçtiğimiz haftalarda katılan Gayrimenkul Sertfikası son zamanların en çok merak edilen yatırım araçlarının başında geliyor.Özellikle şu sıralarda TV reklamlarıyla karşımıza çıkan Gayrimenkul Sertifikası yatırımcıdan ilgi görmeye hızlı başladı.

Vatandaş tarafından da merak edilen ve takip edilen Gayrimenkul Sertifikası uygulanacak olan ilk proje İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilen TOKİ güvenceli dev konut projesi Park Mavera 3 olara açıklandı. Bu projeye ait Gayrimenkul sertifikası satışları ise TOKİ öncülüğünde 29 - 30 - 31 Mart 2017 tarihleri arasında Türkiye'de bir ilk olarak toplanacak. Ön talep olarak toplanacak olan talepler ise belirtilen tarihler sonrasında sadece 42,5 TL ile TOKİ ve Makro İnşaat projesi olan Park Mavera 3'e yatırım ortağı olma imkanı sunulmuş olacak. Yatırımcı parası kadar Gayrimenkul Sertifikası satın alabilecek. Satın alma işlemi ise Vakıf Katılım aracılığı ile şubelerden, internet bankacılığı yöntemleriyle satın alma olanağı sağlanacak.

gayrimenkuldesertifika.com sadece sertifika hakkında tüm bilgileri içinde barındırmak ve yatırım yapmak isteyenlerin cevaplarını alacakları tüm sorular için hazırlanan bir platform olarak yatırımcının, ev sahibi olmak isteyenlerin hizmetine girdi.

Peki nedir bu gayrimenkul sertifikası?

Park Mavera 3 konut projesinde yer alan dairelerden hak sahibi olabilmek için yani bir daire sahibi olabilmek için belirtilen rakamlarda daire fiyatına yakın Gayrimenkul Sertifikası satın almak gerekiyor. Sertfika ile yatırım olanağı ve ev sahibi olma fırsatı sunulan Gayrimenkul Sertifikaları sayesinde dilenildiği zaman sertifikalar alınıp, satılabilecek.

Yatırım yapmanın sınırı yok! Türkiye ve Yurt dışında her hangi bir yerden Vakıf Katılım Bankası aracılığı ile TOKİ ve devlet güvencesinde paranız kadar yatırım yapabileceksiniz. 

Türkiye'de ilk defa uygulanacak olan yatırım uygulaması ayrıcalıkları için ilk gün 29 Mart tarihinde başlayacak ve 31 mart tarihine kadar ön talep avantajlarından faydalanabilecek.
Şuan için bir tek projede yer alan daireler için bu sertifikalar satılacak. Pek çok firma ise Gayrimenkul Sertifikası ile konut satışı yapabilmek için şimdiden çalışmalarına başladı. 

Siz de yatırımınız paranız kadar olsun ve ilk defa uygulanacak olan Gayrimenkul Sertifikası'ndan kar elde etmek istiyorsanız altta yer alan bağlantılardan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Gayrimenkul Sertifikası detaylı videolu anlatımları için hazırlanan yeni web sitesinde cevabı olamayan hiç bir soru bulunmuyor. Sertifika hakkında bilmeniz, öğrenmeniz gereken tüm yanıtları bulabileceksiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum