Gayrimenkulün önemli temsilcileri İTO çatısı altında bir araya geldi

İstanbul Ticaret Odası (İTO)’nın ev sahipliğinde, Türk gayrimenkulünün önemli isimleri bir araya gelerek MIPIM 2017 Gayrimenkul Fuarı ile alakalı değerlendirmelerde bulundu.

Gayrimenkulün önemli temsilcileri İTO çatısı altında bir araya geldi
Editör: Hakan A.
31 Mart 2017 - 12:55 - Güncelleme: 07 Nisan 2017 - 11:47

İTO Başkanı Sayın İbrahim Çağlar’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, KİPTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Yıldırım, Projebeyaz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun, Projebeyaz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tolga Han ve Gayrimenkul Yatırım Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Güler katıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Mart 2017 - İstanbul

İTO çatısı altında bir araya gelen Türk gayrimenkulünün önemli temsilcileri MIPIM 2018 fuar organizasyonunu değerlendirdi ve Türk gayrimenkul sektörünün uluslararası pazarlanmasında yapılması gereken planlama üzerinde önemli kararlar aldı.

Gelecek sene yapılacak olan dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olan MIPIM 2018 Franca Cannes için Türk gayrimenkul sektörünün tanıtım çadırının iki katına çıkarılması planlandı. Ayrıca Türk gayrimenkul sektörünün global sektör oyuncularına anlatılması için gereken bütün profesyonelliğin ön plana çıkarılacağı yönünde fikir birliğine varıldı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum