Reklamı Geç
Gazeteler 10 Ocak 2017’de hangi manşetleri attı (Yerel - Ulusal...

Gazeteler 10 Ocak 2017'de hangi manşetleri attı (Yerel - Ulusal tüm gazetelerin 1.sayfalarını oku)

Gazete manşetlerinde bu sabah Anayasa görüşmeleri ve gergin geçen meclis görüşmeleri, Gazete başlıkları gazete manşetleri 10 Ocak 2017 Salı sabahında hangi gazeteler hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Vatan gazetesi, Cumhuriyet, Haber Türk gibi gazeteler güne hangi manşetleri atarak başladı.

10 Ocak 2017 - 06:14 - Güncelleme: 10 Ocak 2017 - 07:30

Türkiye ve dünya gündemi bu sabah gazete manşetlerine böyle yansırken, 10 Ocak Salı günü 2017'nin ilk hafta sonuna girildi bu sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

10 Ocak 2017 Salı yeni haftanın ilk iş gününde gazeteleri TBMM'de başlayan tarihi yeni Anayasa görüşmeleri, tartışmaları, isimlerin konuşmalarına geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Ocak 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 9 Ocak ve 10 Ocak 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 10 Ocak 2017 Salı günü Gazeteler için alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..