Reklamı Geç
Gazeteler, 11 Ocak 2017 manşetleri (Yerel - Ulusal tüm gazetelerin...

Gazeteler, 11 Ocak 2017 manşetleri (Yerel - Ulusal tüm gazetelerin 1.sayfalarını oku)

Gazete manşetleri, bu sabah Gaziantep Emniyeti'ne yapılan kalleş terör saldırısını, Anayasa görüşmeleri ve gergin geçen meclis görüşmeleri başlıklarına taşıdı. 11 Ocak 2017 Çarşamba sabahında hangi gazeteler hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Vatan gazetesi, Cumhuriyet, Haber Türk gibi gazeteler güne hangi manşetleri atarak başladı.

11 Ocak 2017 - 06:16 - Güncelleme: 11 Ocak 2017 - 07:52

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Binasına düzenlenen canlı bombalı saldırının engellenmesi, Türkiye ve dünya gündemi bu sabah gazete manşetlerine böyle yansırken, 11 Ocak Çarşamba günü 2017'nin sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

11 Ocak 2017 Çarşamba yeni haftanın ilk iş gününde gazeteleri TBMM'de başlayan tarihi yeni Anayasa maratonu, tartışmaları, isimlerin konuşmalarına geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Ocak 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 10 Ocak ve 11 Ocak 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 11 Ocak 2017 Çarşamba günü Gazeteler için alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..