Reklamı Geç
Gazeteler, 2 Aralık hangi gazete manşetlerini attı (Yerel - Ulusal...

Gazeteler, 2 Aralık hangi gazete manşetlerini attı (Yerel - Ulusal tüm gazeteleri oku)

Gazeteler, 2 Aralık 2016 Cuma gününe hangi hangi manşetleri ile başladı. Hafta sonuna girilirken Gazeteler, bugün 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Cumhuriyet, Haber Türk gibi gazeteler güne hangi manşetleri attı, Gazetelerde bugün öne çıkan manşetlere buradan bakın.

02 Aralık 2016 - 06:20

2 Aaralık sabahı Gazeteler, haftanın son iş günü, Cuma sabahı gazete oku.  Cuma günü sabahı yoğun Türkiye gündeminde, ulusal ve yerel gazetelerde günün manşetleri neredeyse tüm gazeteler manşetlerinde öne çıkartırken, 1. sayfalarında gazeteler hangi başlıkları kullandı. Türkiye gündeminden önemli başlıklar haftanın son iş gününde ekonomi, günün önemli başlıkları gazete sayfalarında. 

>>> TÜM GAZETELERİ TEK BİR YERDEN OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ <<<

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Aralık 2016 - İstanbul

Türkiye basınını gazetelerden takip edenler bu habere dikkat, yerli yabancı gazeteler, gazetelerin en önemli birinci sayfalarına bu haber içerisinden ulaşabilirsiniz. Dijital ortam için hazırlanan gazeteler okunma tirajlarına göre hafta sonu keyifleri arasında bulunuyor. Gazeteler bu sabah en fazla başkanlık sisteminde yaşanan son dakika gelişmeleri 1.sayfalarına taşırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın MHP ile Başkanlık konusunda yeni anayasa hakkında anlaşması günün en önemli gelişmeleri arasında yer aldı. Gazeteler'de bugünün en önemli bir diğer konusu ise alkol ve sigara ÖTV oranlarında yapılan zam. Önemli ölçüde Malğiye'den sigara ve alkol fiyatlarına ÖTV ayarı bugün gündemde.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 1 ve 2 Aralık tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

2 Aralık 2016 Cuma Gazeteler için alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..