Reklamı Geç
Gazeteler, 25 Kasım hangi gazete manşetlerini attı (Yerel - Ulusal...

Gazeteler, 25 Kasım hangi gazete manşetlerini attı (Yerel - Ulusal tüm gazeteleri oku)

Gazeteler, 25 Kasım 2016 Cuma gününe hangi hangi manşetleri ile başladı. Hafta sonuna girilirken Gazeteler, bugün 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Türkiye Gazetesi, Cumhuriyet, Haber Türk gibi gazeteler güne hangi manşetleri attı, Gazetelerde bugün öne çıkan manşetlere buradan bakın.

25 Kasım 2016 - 06:12

Gazeteler, haftanın son iş günü, Cuma sabahı gazete oku. 25 Kasım Cuma günü sabahı yoğun Türkiye gündeminde, ulusal ve yerel gazetelerde günün manşetleri neredeyse tüm gazeteler manşetlerinde öne çıkartırken, 1. sayfalarında gazeteler hangi başlıkları kullandı. Türkiye gündeminden önemli başlıklar haftanın son iş gününde ekonomi, günün önemli başlıkları gazete sayfalarında. 

Adana'da sabah saatlerinde yaşanan kalleş bombalı saldırı gazetelerde. 25 Kasım tarihli Gazeteler Cuma sabahı hangi başlıkları attı! Türkiye'nin en çok okunan ulusal ve yerel gazeteleri  gündeme dair öne çıkan haberlerini 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları ve yaşanan son dakika gelişmelerinden Avrupa Parlamentosu'nun skandal Türkiye kararı ile Avrupa birliği müzakerelerinin dondurulması ilk sırada yer aldı.  Diğer taraftan Fırat Kalkanı operasyonunda 24 Kasım tarihinde savaş uçaklarının Türk askerlerini vurması günün en önemli gelişmeleri arasında, yerel ve ulusal basında öne çıkan en önemli başlık oldu. 

>>> TÜM GAZETELERİ TEK BİR YERDEN OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ <<<

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Kasım 2016 - İstanbul

Türkiye basınını gazetelerden takip edenler bu habere dikkat, yerli yabancı gazeteler, gazetelerin en önemli birinci sayfalarına bu haber içerisinden ulaşabilirsiniz. Dijital ortam için hazırlanan gazeteler okunma tirajlarına göre hafta sonu keyifleri arasında bulunuyor.

Haftasonuna 1 gün kala Cuma sabahında Türkiye gündemi bir kez daha değişti, devam eden diğer operasyonlar gazetelerin manşetlerine yansırken, gazetelerde  hangi manşetlerle 1.sayfa başlıklarını attı. Türkiye genelinde yerel ve ulusal gazetelerin 1.sayfaları ile manşetleri. 25 Kasım 2016  tarihli pazartesi günü sabahında bayilere gidemeyenler için gazetelerde hangi başlıklar öne çıktı. Yoğun Türkiye gündeminde çok sayıda olay olunca, yerel ve ulusal gazeteler manşetlerinde bir çok olayı ntaşıdı. Gazete oku, gazetelerin manşetlerine bakmak için altta bulunan linke tıklamanız yeterli.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 24 ve 25 Kasım tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

25 Kasım 2016 Cuma Gazeteler için alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..