Reklamı Geç
Gazeteler 26 Kasım manşetleri, gazete başlıkları (Yerel - Ulusal...

Gazeteler 26 Kasım manşetleri, gazete başlıkları (Yerel - Ulusal tüm gazeteleri oku)

Hafta sonu Gazeteler 26 Kasım 2016 Cumartesi gününe hangi Gazete manşetleri ile başladı. Gazetelerde bugün 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Türkiye Gazetesi, Cumhuriyet, Haber Türk gibi gazeteler güne hangi manşetleri atarak başladı. Gazetelerde bugün öne çıkan manşetlere buradan bakın.

26 Kasım 2016 - 06:29

Haftasonu Cumartesi günü gündem yoğun, güncel Türkiye'de ulusal ve yerel gazetelerde günün manşetleri neredeyse tüm gazeteler manşetlerinde öne çıkartırken, 1. sayfalarında gazeteler hangi başlıkları kullandı. Avrupa Parlamentosuna tepkiler gazete manşetlerinde.

26 Kasım tarihli Gazeteler Cumartesi sabahı hangi başlıkları attı! Yeni haftanın ortasına girilirken, Türkiye'nin en çok okunan ulusal ve yerel gazeteleri  gündeme dair öne çıkan haberlerini 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.  Başbakan Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başkanlık açıklamaları gündemde 1.sırada yer alırken, AP'ye karşı tepkiler öne çıktı. Rusya Başkanı Putin ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüşmeleri gazetelerde 1.sayfaya yansıdı.

>>> TÜM GAZETELERİ TEK BİR YERDEN OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ <<<

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Kasım 2016 - İstanbul

Türkiye basınını gazetelerden takip edenler bu habere dikkat, yerli yabancı gazeteler, gazetelerin en önemli birinci sayfalarına bu haber içerisinden ulaşabilirsiniz. Dijital ortam için hazırlanan gazeteler okunma tirajlarına göre hafta sonu keyifleri arasında bulunuyor.

Haftasonuna Cumartesi sabahında Türkiye gündemi bir kez daha değişirken, devam eden diğer operasyonlar gazetelerin manşetlerine yansırken, gazetelerde  hangi manşetlerle 1.sayfa başlıklarını attı. Türkiye genelinde yerel ve ulusal gazetelerin 1.sayfaları ile manşetleri. 26 Kasım 2016  tarihli cumartesi günü sabahında bayilere gidemeyenler için gazetelerde hangi başlıklar öne çıktı. Gazete oku, gazetelerin manşetlerine bakmak için altta bulunan linke tıklamanız yeterli.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 24, 25 ve  26 Kasım tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

26 Kasım 2016 Cumartesi Gazeteler için alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..