Reklamı Geç
Gazeteler 27 Kasım Pazar günü gazete manşetleri (Yerel - Ulusal...

Gazeteler 27 Kasım Pazar günü gazete manşetleri (Yerel - Ulusal hafta sonu tüm gazeteleri oku)

Hafta sonu tatili pazar gazeteleri, Gazete manşetleri 20 Kasım Pazar günü Bugün Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Türkiye Gazetesi, Cumhuriyet, Haber Türk gibi gazeteler güne hangi manşetleri atarak başladı. Gazeteler de bugün öne çıkan manşetleri ve arşivine haberimiz içinden ulaşabilirsiniz.

27 Kasım 2016 - 07:30

27 Kasım tarihli Gazeteler hangi başlıkları attı! Hafta sonu tatilinin tadını Pazar günü yeni haftaya başlamadan tadını gazeteleri okuyarak çıkartabilirsiniz. Türkiye'nin en çok okunan ulusal ve yerel gazeteleri bugün gündeme dair öne çıkan haberlerini 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu. Gazetelerde bugün hangi başlıklar öne çıktı.

Galatasar'ın BUrsaspor karşısında aldığı galibiyet, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın AP ve AB ile ilgili en yeni açıklamaları, geri kabul anlaşması ve diğer önemli olaylar gazetelere yansıyan manşet ve başlıkları oluşturdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Kasım 2016 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

Türkiye basınını gazetelerden takip edenler bu habere dikkat, yerli yabancı gazeteler, gazetelerin en önemli birinci sayfalarına bu haber içerisinden ulaşabilirsiniz. Dijital ortam için hazırlanan gazeteler okunma tirajlarına göre hafta sonu keyifleri arasında bulunuyor. 

Pazar günü gazeteler  hangi manşetlerle 1.sayfa başlıklarını attı. Türkiye genelinde yerel ve ulusal gazetelerin 1.sayfaları ile manşetleri. 27 Kasım 2016  tarihli Pazar günü sabahında bayilere gidemeyenler için gazetelerde hangi başlıklar öne çıktı. Gazete oku, gazetelerin manşetlerine bakmak için altta bulunan linke tıklamanız yeterli.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, hafta sonuna girilirken 25 - 26 ve bugün  27 Kasım Pazar günü geçmiş arşiv tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz. Her sabah, Türkiye gündemi, günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

27 Kasım 2016 Pazar Gazeteler için alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ramazan Özdemir
    9 ay önce
    Sizlerin sayesinde, her gün yeni güncel haberleri en yakın şekilde takip ediyoruz. Sizlerden Rabbim binkere razı olsun. Düzenli olarak her gün güncel haberleri sitenizde takip etmekten çok mutluyum. Umarım nice güzel haberler duymak naship olur. Saygılarımız Ankara Evden Eve Nakliyat ile Ekibi.