Gazeteler 28 Kasım günü gazete manşetleri (Yerel - Ulusal hafta...

Gazeteler 28 Kasım günü gazete manşetleri (Yerel - Ulusal hafta sonu tüm gazeteleri oku)

Gazeteler yeni haftanın ilk iş günü 28 Kasım Pazartesi Gazete manşetleri ile başladı. Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Türkiye Gazetesi, Cumhuriyet, Haber Türk gibi gazeteler güne hangi manşetleri atarak başladı. Gazetelerde bugün öne çıkan manşetler başlıkları 1.sayfaları...

28 Kasım 2016 - 06:19

Kasım ayı sonu gelirken, yeni haftanın ilk iş günü 28 Kasım 2016 Gazeteler hangi başlıkları attı! Kasım ayı bugün bitiyor Kasım ayı,  ayın sonu gelindiğinde  gazeteler hangi manşetleri attı? Yeni haftanın ilk iş gününde, Türkiye'nin en çok okunan ulusal ve yerel gazeteleri  gündeme dair öne çıkan haberlerini 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı flaş açıklamalar, AP ve AVrupaya söylediği sözler, muhalefetin tavırları ve Başbakanın sözleri gazetelerin 1.sayfalarında yeni haftanın ilk iş gününde öne çıkan önemli haberler arasında. 1 Dolar  kaç TL'den işilem görmeye başladı yeni iş gününde?

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Kasım 2016 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

Türkiye basınını gazetelerden takip edenler bu habere dikkat, yerli yabancı gazeteler, gazetelerin en önemli birinci sayfalarına bu haber içerisinden ulaşabilirsiniz. Dijital ortam için hazırlanan gazeteler okunma tirajlarına göre hafta sonu keyifleri arasında bulunuyor.

Kasım biterken, yeni haftanın ilk iş günü olan, Pazartesi'ne gazeteler  hangi manşetlerle 1.sayfa başlıklarını attı. Türkiye genelinde yerel ve ulusal gazetelerin 1.sayfaları ile manşetleri. 28 Kasım 2016  tarihli pazartesi günü sabahında bayilere gidemeyenler için gazetelerde hangi başlıklar öne çıktı. Gazete oku, gazetelerin manşetlerine bakmak için altta bulunan linke tıklamanız yeterli.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 27 ve 28 Kasım tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

28 Kasım 2016 Pazartesi Gazeteler için alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..