Gazeteler, gazete manşetleri 1 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını...

Gazeteler, gazete manşetleri 1 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

Yeni ayın ilk sabahında 1 mart 2017 Çarşamba ayın ilk iş günü Türkiye gündemine dair gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

01 Mart 2017 - 07:55

Türkiye ve dünya gündemi yeni aya girildiğinde gazete manşetlerine böyle yansırken, 1 Mart ayın ilk iş günü Çarşamba sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

1 Mart günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi 1 Mart yeni ayın ilk günü sbaahında ana sayfasından, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hürriyet'in Karargah Rahatsız manşetine büyük tepki: Çok Çirkin. Bizleri ve TSK'yı rahatsız etti. Bedelini ağır ödeyecekler haberine geniş yer veren gazete, "Atılan Manşet Terbiyesizlik Seviyesizlik" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi yeni ay 1 Mart sabahında ana sayfasında, Türkiye'nin Suriye'de yalnız kaldığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şimdiki safha Münbiç'tir ki Araplara ait bir yerdir dedi haberine yer veren gazete, "Kararlılığımız devam ediyor" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi yeni ayın ilk gününde ana sayfasından, Erdoğan, TSK'nın Cerablus, Rai, Dabık, ve El Bab'da çok başarılı operasyon yürüttüğünü belirterek Şimdiki safha Münbiç (Menbiç). PYD ve YPG Fırat'ın doğusuna çekilmeli dedi habere yer veren gazete, "PYD Menbiç'ten gitmeli" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi yeni ayın ilk sabahında ana sayfasından, Barzani'nin ziyaretinde İstanbul ve Ankara'da sözde Kürdistan bayrağı asılmasına Bahçeli tepki gösterirken, Yıldırım savundu. İşte sözler haberini gördü, "Kürdistan Bayrağı Evet'çi ortakları birbirine düşürdü: Bayrak Krizi" manşetini attı.

- Yeni Şafak gazetesi yeni ayın ilk gününde ana sayfasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karargah rahatsız haberiyle darbe imasında bulunan Hürriyet gazetesine sert çıktı: Atılan başlık terbiyesizliktir, seviyesizliktir. Böyle bir başlığı atmaya bir defa bu gazetenin ne yönetimi ne de patronaj kadrosu muktedir değildir, olamaz haberine geniş yer verirken, "Cunta heveslisi Hürriyet'e sert tepki: Terbiyesizlik" manşetini attı.

- Takvim gazetesi yeni ayın ilk gününde ana sayfasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hürriyet gazetesindeki Karargah Rahatsız manşetinin Terbiyesizlik, seviyesizlik, densizlik olduğunu söyledi. Hadlerini bilecekler dediği habere geniş yer veren gazete, "Bedelini Ödeyecekler" manşetini attı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında yeni ayın ilk gününde, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hürriyet gazetesinin Karargah rahatsız başlıklı haberini çok sert sözlerle eleştirdi: Atılan başlık terbiyesizliktir, seviyesizliktir. Bizi birbirimize düşüremezler haberine geniş yer ayıran gazete, "Bedelini ağır ödeyecekler" manşetini attı.

- Posta gazetesi yeni ayın ilk gününde ana sayfasında, Adana'da kendilerini polis olarak tanıtan dolandırıcılar Nurten Yavuz'u arayıp FETÖ'cü polisler evinizi basacak dedi. Çok korkan Nurten Yavuz, temizlik işçisi eşiyle yaptıkları tüm birikimi dolandırıcılara kaptırdı. Anne 6 aylık oğlumun geleceğini çaldılar diye isyan etti haberine geniş yer veren gazete, "Geleceğini çaldılar" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 28 Şubat ve 1 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 1 Mart 2017 Çarşamba Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..