Gazeteler, gazete manşetleri 1 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 1 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

1 Haziran 2017 Perşembe günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Şırnak Kato Dağı'nda 13 askerimizin şehit düştüğü helikopter kazası haberi gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

01 Haziran 2017 - 07:15 - Güncelleme: 01 Haziran 2017 - 07:20

Yeni ayın ilk sabahında Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 1 Haziran Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

1 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Şırnak'ta yüreğimiz yandı... TSK'ya ait Cougar tipi helikopter yüksek gerilim hattına çarparak düştü. Tümgeneral Aydoğan Aydın ve 12 kahraman silah arkadşı şehit oldu; 13 şehit haberine geniş yer ayıran gazete, "Yüksek gerilim faciası" manşetini attı.

- Yüreğimiz dün bir kez daha yandı. Şırnak'ta düşen helikopterde biri tümgeneral 13 asker şehit oldu. Lice'de 3 askerin şehit düşmesiyle acımız 16'ya çıktı haberine geniş yer veren gazete, "Türkiye dün 13 vatanevladını daha şehit verdi: Büyük Acı" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Putin ambargoların önemli kısmını sildi; Rusya'ya vizesiz seyahat edecek Türk vatandaşlarının kapsamı genişletildi haberine yer veren gazete, "Moskova'ya dönüm noktası" manşetiyle haberi gördü.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şırnak Kato Dağı'nda teröristlere karşı amansız mücadele sürdüren askerlerin bulunduğu helikopter yüksek gerilim hattına takılarak düştü. Kazada operasyonları yöneten Tümgeneral Aydoğan Aydın'ın da aralarında bulunduğu 13 asker şehit oldu haberine geniş  yer veren gazete, "Kato kahramanı şehit oldu, Helikopter kazası: 13 şehit" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kripto hainler bir yandan FETÖ operasyonlarını sulandırıyor, diğer yandan hapisteki FETÖ'cüleri kurtarmak için lobi çalışması yapıyor. 160 milyonluk rüşvet fonu bile hazır. Bir avukata 5 milyon liralık vekalet ücreti ödendi haberine geniş yer veren gazete, "Kirli pazarlıklar ortaya çıktı; FETÖ'cüler için tahliye havuzu" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kabil'de İSAF görevlisi ürdün ve Alman birlikleri kapıştı. Hanslar'ı Mehmetçik ölümden kurtardı. Almanya karıştı haberine geniş yer veren gazete, "El İsaf" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, "Umut Bandosu" manşetiyle habere yer verdi.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 31 Mayıs ve  1 Haziran 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 1 Haziran 2017 Perşembe sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..