Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 1 Nisan 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 1 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

1 Nisan 2017 Cumartesi günü yeni ayın ilk sabahı haftasonu gazetelerinde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

01 Nisan 2017 - 07:53

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 1 Nisan Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

1 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz ihanetine ve Batı'nın tüm sabotaj girişimlerine rağmen Türkiye, ekonomik büyümede dünyayı kıskandıran bir rekor kırdı haberine yer veren gazete, "Büyüme hızımız parmak ısırttı" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Akıncı iddianamesine göre, darbe gecesi mühimmat yüklü iki F-16 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağını engellemek için havalandı haberine yer veren gazete, "12-13 Temmuz'da dört F-16 Erdoğan'ın kaldığı oteli fotoğraflamış: F-16 ile keşif" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 45 şüpheliye 300'er kez ağırlaştırılmış müebbet istenen Akıncı Üssü iddianamesinde Fethullah Gülen'le ilgili çok çarpıcı bir detay var haberine yer veren gazete, "İhanet üssünde Gülen'e ev" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Anayasa paketindeki tuzakları, meydan meydan dolaşıp halka anlatan Muharrem İnce, tek adamlık sistemi'ne başlıktaki gibi meydan okudu, "Milletin bahtı mı tek adamın tahtı mı" manşetiyle habere yer verdi.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü Adil Öksüz, 15 Temmuz gecesi Akıncı Üssü'ne girdi. Darbeci hainleri yönetti. Serbest kalınca'da İstanbul'a geçti. Son telefon ABD'den geldi. O aramadan sonra izini kaybettirdi haberine yer veren gazete, "İşte o numara" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hababam Sınıfı'nın Güdük Necmi'si, Türk sineması'nın yüzü hep gülen yıldızı Halit Akçatepe dün 79 yaşında öldü. O artık en yakın dostları, Damat Ferit'in, İnek Şaban'ın yanında haberine yer veren gazete, "Aç kapıyı Veysel efendi Güdük Necmi geliyor" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 31 Mart ve 1 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 1 Nisan 2017 Cumartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..