Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 10 Haziran 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 10 Haziran 2017 gazetelerin 1.sayfaları

10 Haziran 2017 Cumartesi günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye'de yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

10 Haziran 2017 - 09:03

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 10 Haziran Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

10 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, BAE Washington Büyükelçisi'nin maillerinin sızmasıyla deşifre olan Türkiye karşıtı darbeci cephede kripto FETÖ'cü eski CHP'li vekil de var haberine yer veren gazete, "Elçinin mailleri kirli ittifakı ortaya çıkardı" manşetini attı.

- Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar'a ablukayla ilgili Müslüman'ın Müslüman'ı kırmasından bıktık diyerek bu ülkeye desteğe devam edileceğini söyledi haberine yer veren gazete, "Bıktık bu kavgadan" manşetini attı.

- Tartışmalı estetik ameliyatlar yapan Dr. Bekir Sivri, muayenehanesini kapattı, Dubai uçağının önünde Tek yönlü bilet notuyla fotoğraf paylaşıp kayıplara karıştı. 300 mağdur hasta peşine düştü haberine yer veren gazete, "Doktor firarda" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi bu sabah, Bu ülkede damat olarak tutuklanmak varmış. Nitekim AKP'li Şamil Tayyar, Topbaş'ın damadından sonra Ekrem Yeter'in de tahliyesine Artık Yeter diyerek tepki gösterdi haberine yer veren gazete, "Arınç'ın FETÖ'den tutuklu damadı Ekrem Yeter de bırakıldı; AKP'li Şamil Tayyar; Artık yeter" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü alçakların darbe girişiminde yabancılar başrolü oynadı. Göcek'te demirli Viva 2 adlı yattaki 50 ajan, sabaha kadar hailere talimat yağdırdı haberine geniş yer veren gazete, "O teknede tam 50 kişi" manşetini attı.

- Balıkesirli 23 yaşındaki Şenay Aybüke Yalçın tek hayali müzik öğretmeni olmaktı. 7 ay önce Batman'a atanınca öğretmen oldum ben diye sevinçle mesaj atmıştı. Dün öğrencilerine karne verdikten sonra evine dönerken PKK'lı alçakların kurşunuyla şehit oldu haberine yer vern gazete, "Öğretmen öldürdüler" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 9 Haziran ve  10 Haziran 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 10 Haziran 2017 Cumartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..