Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 10 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 10 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

10 mart 2017 Cuma sabahı Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

10 Mart 2017 - 07:59

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 10 Mart Cuma sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

10 Mart günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Marmaris suikastçıları adalete hesap verirken, halk öfkesini mahkeme önüne taşıdı. Vatandaşlar, idam edilmesini istedikleri hainlerin üzerine urgan attı haberine yer veren gazete, "Darbeci hainlere urganlı öfke" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la Rusya lideri Putin'in öncelikli gündemi Suriye, Rakka ve Münbiç harekatı olacak haberine yer veren gazete, "Kritik zirve" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Askeri sanayi ve teknoloji alanında Türkiye'nin en stratejik şirketi olan ASELSAN'da görev yapanlara ilişkin FETÖ soruşturmasında 53 kişi gözaltına alındı haberne yer veren gazete, "Sır merkezine operasyon" manşetiyle haberi duyurdu.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bugün, İktidar sustukça Yunan iyice azıyor. Bodrum'un karşısındaki, Türkiye'ye ait Keçi Adası'na giden Cumhurbaşkanı, Yunan askerlerini denetledi haberine geniş yer veren gazete, "18 adamızı işgal ettiler, üstüne bir de şov yaptılar! Yunan Cumhurbaşkanı Ege'de işgal ettikleri adamıza çıktı" mnşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

- Yeni şafak gazetesi ana sayfasında bu sabah, Suriye meselesi özellikle Münbiç'te kilitlendi. Türkiye, ABD ve Rusya nasıl bir ortak yol izleyecek henüz belli değil. ABD'nin PKK'yı ortak olarak dayatması Türkiye'nin güvenliğini birinci derecede tehdit ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rusya lideri Putin'le yapacağı kritik zirvede düğümün çözülmesi bekleniyor haberine geniş yer veren gazete, "Bütün kartlar açılacak: En kritik zirve" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Devlete sızmak için hayatı boyunca yalan söyleyen FETÖ'cüler, darbe kalkışmasında kıskıvrak yakalandı. Ama hepsi suçunu inkar etti, örgütün verdiği 1 dolarlar için bile yalana sığındı haberine geniş yer veren gazete, "Yalan dolar" manşetini attı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, Türk Bakanları sürekli engelleyen Almanya, söz konusu terör örgütü olunca her türlü serbestliğ tanıyor. İşte HDK'nin hiçbir engelle karşılaşmadan düzenlediği etkinlikler ve Alman ikiyüzlülüğü haberine geniş yer veren gazete, "Kandil ablası" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Geçen yıl Amerikan askerleri Türkiye'nin tepkisine rağmen terör örgütü PKK'nın Suriye'deki kolu YPG'nin armasını kollarına takmıştı. Dün'de Menbiç'teki Rus askerler çoğunluğu YPG'li olan Suriye Demokrat Güçleri'nin armasını taktı haberine geniş yer veren gazete, "Önce Amerika, Şimdi de Rusya" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 9 Mart ve 10 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 10 Mart 2017 Cuma Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..