Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 10 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

Gazeteler, gazete manşetleri 10 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

10 Nisan 2017 Pazartesi sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önemli açıklamaları, Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

10 Nisan 2017 - 08:28

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 10 Nisan Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

10 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz için Kontrollü Darbe diyen CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun o gece havalimanından kaçış görüntülerine ulaştı haberine yer veren gazete, "Kontrollü Kaçış" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hazine destekli kefalette yeni bir döneme geçen Kredi Garanti Fonu, süreci hızlandırıp 3 haftada tam 80 bin firmaya 50 milyar liralık kredi verilmesini sağladı haberine yer veren gazete, "80 bin firmaya 50 milyar kredi" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Engelli bir mağdurla ilgili iki ayrı tecavüz davasında aynı adli tıp kurulunun verdiği rapor, bir sanığa 19 yıl hapis cezası verilmesine diğerlerinin ise beraatine neden oldu haberine yer veren gazete, "Bir cümleyle 19 yıllık fark" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Frankfurt'ta yasak olmasına rağmen zihinsel engelli gence zorla oy kullandırdılar. Görenlerin vicdanı sızladı. Hannover'de başkan ile seçmen yasağa rağmen kabine girip oy kullandı, Frankufrt'ta çifte T.C. No'su olan kadına oy kullandırıldı haberine geniş yer veren gazete, "Yurtdışında oy verme işlemi bitti, geriye şaibe kaldı; Bu kadarına da pes doğrusu" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kılıçdaroğlu, Kontrollü darbe dediği 15 Temmuz ihanetinde tankları durdurmak yerine kaçacak delik aradı. O anların kayıtlarına Takvim ulaştı haberine yer veren gazete, "Kontrollü kaçış" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Mersin'de 12.katın balkonundan kazayla düştüğü sanılan 3.5 yaşındaki Hira'nın ölümü ile ilgili akrabası Türkan İlhan tutuklandı. Kadın Kucağımdan kaydı derken Hira'nın ailesi Kızımızı bilerek aşağı attı dedi haberine geniş yer veren gazete, "Korkunç" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 9 Nisan ve 10 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 10 Nisan 2017 Pazartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..