Gazeteler, gazete manşetleri 10 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 10 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

10 Temmuz 2017 Pazartesi günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın G-20 dönüşü uçaktaki açıklamaları, Kılıçdaroğlu'nun Adalet Yürüyüşü mitingi Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

10 Temmuz 2017 - 08:27

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 10 Temmuz Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

10 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'cü danışmanı Gürsul'un gizli haberleşme için kullanılan ByLock'un beyin takımında olduğu ortaya çıktı haberine yer veren gazete, "Danışmanı ByLock beyin takımından" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Ankara'da başlattığı yürüyüşünü İstanbul Maltepe'de yüzbinlerce kişinin Hak, hukuk, adalet sloganı attığı meydandaki konuşmasıyla tamamladı haberine geniş yer veren gazete, "Adalet yürüyüşü'nde Büyük final" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hamburg'daki G-20 zirvesi dönüşü uçakta önemli mesajlar verdi; "Yargı hüküm verse işimiz kolaylaşacak" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar sorununun diyalog yoluyla çözümü için girişimleri olacağını söyledi haberine geniş yer veren gazete, "15 Temmuz'dan sonra Katar" manşetini attı.

Başbakan Yıldırımi Ulaştırma Bakanı Arslan'la birlikte İstanbul'da yapımı süren 3. Havalianı inşaatını havadan inceledi haberine geniş yer veren gazete, "Havalı denedim" manşetini attı.

CHP lideri, 432 kilometrelik Adalet Yürüyüşü'nü 25'inci günde Maltepe'de tamamladı haberine yer veren gazete, "Bu yürüyüş son değil başlangıç" başlığını attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Lideri Kılıçdaroğlu, 26 gün önce Ankara'dan tek başına başlattığı Adalet Yürüyüşü'nde dün İstanbul'da haberine yer verne gazete, 2.5 Milyon kişi Maltepe'de Hak-Hukuk-Adalet diye haykırdı... "Milyonlarla buuştu" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya dönüşünde uçakta soruları yanıtladı. 15 Temmuz ihanetine canı pahasına karşı çıkan milletimizle gurur duyduğunu anlattı haberine geniş yer veren gazete, "Milletimle gurur duyuyorum" manşetini attı.

Başbakan Binali Yıldırım, dev projeleri, Ulaştırma Bakanı Arslan'la birlikte inceledi haberine yer veren gazete, "Yıldırım Denetim" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP ideri Kılıçdaroğlu'nun 15 Haziran'da Ankara'dan başlattığı Adalet Yürüyüşü İstanbul Maltepe'de dün bitti. CHP'nin 2 milyon kişi katıldı dediği mitingde tek slogan vardı: Hak, hukuk, adalet. Kılıçdaroğlu, Bu yürüyüş son değil ilk adımımızdır diye konuştu haberine geniş yer veren gazete, "Büyük buluşma" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, devlet kurumlarındaki FETÖ temizliğinin ne kadar süreceğine ilişkin zaman verilmeyeceğini belirtip Virüse yakalandığımız yerde gerekeni yapacağız. Asla taviz vermeyeceğiz dedi haberine geniş yer veren gazete, "Virüs temizlenmeli ki devlet ayakta kalsın" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 9 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 9 Temmuz Pazar sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..