Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 11 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 11 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

11 mart 2017 Cumartesi haftasonu sabahı Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

11 Mart 2017 - 08:34

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 11 Mart Cumartesi haftasonu sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

11 Mart günü gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhrubaşkanı Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2 saat 40 dakika süren zirvesi ilişkileri daha da pekiştirdi haberine yer veren gazete, "Rusya'da tarih yazıldı" manşetiyle habere yer verdi.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 8 bakanla yaptığı Rusya çıkarmasıyla iki ülke arasında 100 milyar dolarlık ticaret için düğmeye basıldı haberine yer veren gazete, "Hedef 100 Milyar Dolar" manşetini attı.

- Eczacıbaşı Grubu'na ait Sikorsky helikopter, yoğun sis nedeniyle İstanbul Beylikdüzü'ndeki TV kulesine çarparak parçalandı. Şirketin Rusya direktrü Salim Özen ile 4'ü Rus, 7 kişi yaşamını yitirdi haberine yer veren gazete, "Kuleye çarpıp düştü" başlığını attı.

Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Rusya Devlet Başkanı Putin'le görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan üç konuda net mesaj verdi: PYD'nin Moskova'daki faaliyetleri yasaklansın. Suriye'de işbirliği sürsün. Vize ve tüm ticari kısıtlamalar kaldırılsın haberine yer veren gazete, "Kremlin'de 3 mesaj" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

- Sözcü gazetesi haftasonu sabahında bugün, Suriye sorununu çözmek için Rusya ve ABD görüntüde Türkiye'yle işbirliği yapıyor. Taraflar sık sık görüşüyor, Ortak hareket ediliyor havası yayılıyor haberini gören gazete, "Rusya ve ABD yüzümüze gülüp arkadan hançerliyor: Masada müttefik" manşetini attı.

- Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Putin, Kremlin'de kritik bir zirve gerçekleştirdi. Erdoğan, terör örgütü PYD/PKK'nın Moskova'daki faaliyetlerine son verilmesini isterken, Suriye'nin toprak bütünlüğünü kimse tehlikeye atmamalı. Terör örgütlerinin ikili ilişkilerimizi zehirlemesine izin vermeyeceğiz dedi habere yer veren gazete, "Terör dostluğu bozmasın" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Erdoğan ve Putin, 7 ayda 4. kez yüz yüze konuştu. Moskova zirvesine, Türkiye ile Rusya'nın askeri ve istihbarat alanlarındaki işbirliği damga vurdu haberine yer veren gazete, "Tarihi zirve" manşetini attı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütlerinin Türkiye Rusya ilişkilerini zehirlemesine izin vermeyeceklerini söyledi. Erdoğan Rusya lideri Putin'den, PYD'nin Moskova'daki faaliyetlerinin durdurulmasını da istedi haberine yer veren gazete, "Moskova'dan PYD'yi kovun" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Eczacıbaşı'na ait helikopterin 2 pilotu deneyimlerine güvenip yoğun sise rağmen havalandı. İstanbul Büyükçekmece'deki televizyon kulesine çarptılar. Helikopter infilak etti. Pilotlar ve 4'ü Rus 5 yolcu öldü haberine yer veren gazete, "Cesaret faciası" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 10 Mart ve 11 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 11 Mart 2017 Cumartesi Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..