Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 11 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 11 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

11 Mayıs 2017 Perşembe günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD'nin silah yardımı açıklamaları, Denizli Başsavcısı Mustafa Alper'in kaza sonucu yaşamını yitirmesi, Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

11 Mayıs 2017 - 07:12

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine pazar günü sabahında böyle yansırken, 11 Mayıs Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

11 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan; Başbakan olunca 100 günlük bir proje açıklamıştım. Kongrenin ardından da bir yol haritası açıklarım haberine yer verne gazete, "Erdoğan Kuveyt dönüşü önemli mesajlar verdi; Yeni bir yol haritası açıklayacağım" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Savunma sanayii Fuarı'nda Milgem'in Pakistan'la ortak üretimi için anlaşma imzalandı, Endonezya denizaltı projesi'ne Türkiye'de katıldı haberine yer veren gazete, "Türkiye'nin silah ve sistemleri büyük ilgi çekti Tam isabet" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Trump önce YPG'ye ağır silah verme kararını onayladı. Ankara'dan sert tepki gelince Savunma Bakanı Mattis, endişelerin çözümü için çalışacaklarını söyledi. ABD basını operasyon sonrası silahlar geri alınacak yazdı, Pentagon yalanladı haberine geniş yer veren gazete, "Amerikan tiyatrosu" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Müttefik sandığımız Amerika, yüzlerce evladımızı şehit eden PKK-YPG'li hainleri ağır silahlarla donatıyor. İktidardan yumuşak tepki var, icraat yok haberine geniş yer veren gazete, "PKK'ya ağır silahlar veren ABD'ye, sert cevap verelim; İncirlik'i kapatın ABD'ye gitmeyin" manşetinşi attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'yi saray karıştırıyor diyen Kılıçdaroğlu'na işte böyle cevap verdi. Terör örgütü YPG'ye ağır silah yardımı yapmaya haz<ırlanan ABD'ye net mesaj gönderdi: Saray değil Külliye söyledikleri de Külliyen yalan" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Amerika, Terör örgütü PKK'nın Suriye'deki kolu YPG'ye tanklar, füzeler ve ağır makineli silahlar verecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yenilir yutulur gibi değil. 16 Mayıs'ta endişelerimizi Trump'a ileteceğim dediği habere geniş yer veren gazete, "Yenilir yutulur gibi değil" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 10 Mayıs ve  11 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 11 Mayıs 2017 Perşembe sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..