Gazeteler, gazete manşetleri 11 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

Gazeteler, gazete manşetleri 11 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

11 Nisan 2017 Salı sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önemli açıklamaları, Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

11 Nisan 2017 - 07:38

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 11 Nisan Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

11 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz'daki Kontrollü kaçış'ın sırları çözülüyor; Koruma ekibinin telefon trafiğinin ardından tanklar çekildi, CHP Lideri hızla savuştu haberine yer veren gazete, "Kılıçdaroğlu kaçtı" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, trafiğin aksamaması için Kanal İstanbul'un kazıları başlar başlamaz köprülerin yapılacağını söyledi haberine geniş yer veren gazete, "Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Kanal İstabul'un yol haritasını açıkladı; Önce köprüler yapılacak" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 26 Mart'ta öldürülen PKK'lı terörist Ferhat Dersim'in 20 yıl önce şehit ettiği Sedat Üsteğmen'in bilinmeyen hikayesi haberine yer veren gazete, "Rahat uyu Sedat Teğmen" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, İktidar devlet kesesinden savurduğu milyarlar Hayır'cıların da cebinden çıkıyor. İşte bir örnek; Erdoğan ve Bahçeli'nin Yenikapı mitingi için Avrasya Tüneli kapatıldı. İşletmeci firmanın 2.2 milyon liralık kaybı Hazine'den ödendi haberine yer veren gazete, "Harcama Evet'e faturası millete" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz ihaneti için Kantrolsüz Darbe yalanını ortaya attı. Kimse inanmadı. Kamera kayıtları ise darbeci tanklarının CHP liderine yol açtığını ispatladı haberine geniş yer veren gazete, "Tank Yolu" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Eskişehir'de 10 Nisan Polis Günü törenine şehit oğlu 11 aylık Eyüphan babasının üniformasından hazırlanan kıyafetle katıldı haberine yer veren gazete, "Babasının hatırası" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 10 Nisan ve 11 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 11 Nisan 2017 Salı sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..