Gazeteler, gazete manşetleri 11 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 11 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

11 Temmuz 2017 Salı günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Petrol Zirvesindeki açıklamaları ve Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

11 Temmuz 2017 - 08:06

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 11 Temmuz Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

11 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

-Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan; Medeniyetlerin buluşma noktası Türkiye artık enerji uzmanlarınca enerjinin İpek Yolu olarak adlandırılıyor haberine yer veren gazete, "Türkiye enerjinin İpek Yolu" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'nin ilk kadın komandosu Astsubay Çavuş Arzu Oğuz, çocukken rüyalarını süsleyen üniformayı giymek için babasının yolundan gitmiş haberine yer veren gazete, "Babasının izinde" manşetini attı.

İstanbul'da Dünya Petrol Zirvesi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'yi yüksek katma değerli teknoloji üreten enerji üssü haline getireceğiz dedi haberine geniş yer veren gazete, "Türkiye'yi bir enerji üssü haline getireceğiz" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Enerjide dünya devleri, 100'den fazla şirket 22. Dünya Petrol Kongresi için İstanbul'da buluştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'yi tüm enerji projelerinin doğal partneri diye tanımladı haberine geniş yer veren gazete, "İstanbul enerjisi" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, TSK'nın ceride raporuna göre; FETÖ'cü askerler, 12 Temmuz'da Marmaris'te 2 kez keşif uçuşu yaptı. Erdoğan'ın kaldığı öteli havadan fotoğrafladı. BU delil, 2 arkadaşımızın masumiyetini bir kez daha ispatladı haberine yer veren gazete, "Gökmen ve Mediha'yı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Marmaris'te tatil yaptığı yeri 15 Temmuz'da haberle açıkladı diyerek delilsiz tutuklayanlar Alın size delil" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye, petrol ve doğalgaz piyasasının en önemli aktörlerinden biri oldu. 6 trilyon dolara hükmeden enerji devlerini İstanbul'da buluşturdu haberine geniş yer veren gazete, "Devlewr ligi" manşetini attı.

-  Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sakarya'da 9 aylık hamile Suriyeli kadına tecavüz ettikten sonra 11 aylık bebeğiyle birlikte öldüren iki katilden biri olan Birol Karacal'ın 8 yıl önce engelli bir kıza cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıktı. Katil, aldığı ceza Yargıtay'da bir türlü onaylanmadığı için elini kolunu sallayarak aramızda geziyormuş haberine geniş yer veren gazete, "Skandal" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 11 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 11 Temmuz Pazar sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..