Gazeteler, gazete manşetleri 12 Haziran 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 12 Haziran 2017 gazetelerin 1.sayfaları

12 Haziran 2017 Pazartesi günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye'de yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

12 Haziran 2017 - 08:05

Yeni aftaya girilirken Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 12 Haziran Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

12 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, SETA Direktörü Prof. Kemal İnat'tan, Körfez kriziyle ilgili çarpıcı değerlendirme; Katar'!ın Türkiye'ye yakın olmasından rahatsızlar haberinegeniş yer veren gazete, "Katar'a Ambargo DEAŞ'ı güçlendirir" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Siber saldırılara yeni önlemler alınıyor. Yıl sonunda devreye girecek KamuNet, kurum ve kuruluşlardaki bilgi işlem güvenliğini en üst seviyeye çıkaracak haberine yer veren gazete, "Kamuya özel ağ" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Arap ülkelerinin Katar'a yönelik ablukası, Körfez ülkelerinden evlilik yapmış aileleri de bölünme tehlikesiyle karşı karşıya getirdi haberine yer veren gazete, "Hürriyet Katar'da; Aileler bölündü" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Basavcı Albay Mehmet Yüzbaşıoğlu, TSK'daki FETÖ'cüleri hükümete birldirmesine rağmen bir şey yapılmadığını ima etti haberine yer veren gazete, Genelkurmay başsavcısı ifadesini açıkladı; Darbecileri 1 yıl önce bildirdik" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un katilini azmettiren 5 FETÖ Abi'si belirlendi haberine geniş yer veren gazete, "Büyükelçi Karlov suikastinde 5 abi" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hakkari'de teröre darbe vuran özel harekat polisleri, iftarlarını görev başında yapıyor. Saldırı ihtimaline karşı sırayla yemek yiyorlar. O sırada silah arkadaşları elleri tetikte nöbet tutuyorlar haberine yer veren gazete, "İftihar sofrası" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 11 Haziran ve  12 Haziran 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 12 Haziran 2017 Pazartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın