Gazeteler, gazete manşetleri 12 Mart 2017 Pazar günü gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 12 Mart 2017 Pazar günü gazetelerin 1.sayfalarını oku

12 mart 2017 Pazar günü sabahında Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

12 Mart 2017 - 08:52

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 12 Mart Pazar günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

12 Mart sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında buugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hollanda'ya büyük tepki: Bakalım bundan sonra senin uçakların Türkiye'ye inebilecek mi? haberine geniş yer veren gazete, "Bunlar Faşist Nazi Kalıntısı" manşetini attı.

- İstiklal Marşı 96 yaşında, Özgürlükler ülkesi diye bilinen Hollanda büyük bir rezalete neden olup, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'na uçuş izni vermedi, Aile Bakanı Kaya'nın aracının Rotterdam Konsolosluğu'na girişini engelledi haberine geniş yer veren Milliyet bu sabah, "Utan Avrupa" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, savunma sanayi konusunda NATO'ya sitemde bulunarak, Rusya ile D-400 füze sistemleri alımı için görüştüklerini açıkladı habere yer veren gazete, "NATO'ya sitem" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi, Erdoğan, yasakçı Hollanda'ya Bunlar Nazi kalıntısı, bunlar Faşist diye çıkıştı iki ülke arasında diplomatik kriz dorukta,"Bir bakanımıza uçuş izni vermedi bir bakanımızın konvoyunu engelledi: Küstah Hollandalı" manşetini attı.

- Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında bu sabah, 16 Nisan'da Evet çıkacağını anlayan Avrupa, topyekün saldırıya geçti. Hedef; Cumhurbaşkanlığı sistemine geçişi engellemek ve Türkiye'nin yükselişini durdurmak. Avrupa faşizimi, Türk korkusunu kullanarak güç arıyor. Hollanda dün peş peşe iki büyük skandala imza attı haberine geniş yer verengazete, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine yer verdi: "Avrupa'da 16 Nisan Korkusu, Evet çıkacak Türkiye Kazanacak" manşetiyle habere yer verdi.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hollanda Başbakanı Rutte, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun Rotterdam'a gitmesini engelledi. Aile Bakanı Kaya'nın da Konsoloslumuza girişine izin vermedi. Ülkesinin kirli tarihine kara bir leke ekledi haberine geniş yer veren gazete, "Rutterdam'ın Kamburu" manşetini attı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, Moskova dönüşü uçakta soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rus Lideri Putin'in, Türiye'ye karşı silahlı terör örgütlerinin yanında yer almayız garantisi verdiğini söyledi haberine yer veren gazete, "Putin'den YPG garantisi Türkiye'yi karşımıza almayız" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Rotterdam'a gidecek olan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'na Hollanda uçuş izni vermedi. Aile Bakanı Kaya'yı da konsolosluğa sokmadı. Erdoğan, Hollanda'ya sert tepki gösterdi: "Bunlar faşist" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 11 Mart ve 12 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 12 Mart 2017 Pazar günü sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın