Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 12 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

Gazeteler, gazete manşetleri 12 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

12 Nisan 2017 Çarşamba sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

12 Nisan 2017 - 07:42

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 12 Nisan Çarşamba günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

12 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz gecesi yatla Yunan adalarına götürülme teklifine verdiği cevabı açıkladı: Vatanımda ölürüm, gavur topraklarında esir oılamam haberine geniş yer veren gazete, "Gavur toprağında esir olamam" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Çatılara kurulacak güneş panelleriyle fabrikalar dahil herkesin elektrik üreterek ihtiyaç fazlasını satmasının yolu açıldı haberine yer veren gazete, "Çatılar enerji santrali oluyor" manşetini attı

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Balon kazalarında son 2 ayda 2 kişinin öldüğü Kapadokya'da, balon trafiğini yönetmesi gereken kontrol kulesi 3 yıldır faaliyete geçemedi haberine geniş yer veren gazete, "Hayalet Kule" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sbaah, Mitingde kendisine yüklenen iktidara  Ekranda karşıma çıkın tartışalım çağrısı yapan Kılıçdaroğlu, şunları söyledi; "Referanduma 4 gün kala meydanlar ısındı... CHP Lideri kendisini darbecilerle görüşmekle suçlayanlara sert çıktı: Kanıtlamazsan Müfterisiniz" manşetini attı.

- Fransa'daki cumhurbaşkanlığı koltuğuna 11 siyasetçi aday oldu. Heps, OHAL'ini, bu halini unuttu. Bütün kampanyalarını Türkiye ve Erdoğan karşıtlığı üzerine kurdu haberine yer veren gazete, "İşte en kötü 11" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Adana'da Hikmet Barlık, 3 oğlu ve 2 torunuyla, gelini ve torununu evlerini basıp kaçırdı. Gelin 9 kurşunla, torun başı ezilerek öldürüldü. Vahşetin gerekçesi: Erkeklerle gezmek haberine geniş yer veren gazete, "3 Kuşak Vahşet" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 11 Nisan ve 12 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 12 Nisan 2017 Çarşambasabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..