Gazeteler, gazete manşetleri 12 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 12 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

12 Temmuz 2017 Çarşamba günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 15 Temmuz darbe girişimi anma etkinliklerindeki açıklamaları ve Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

12 Temmuz 2017 - 07:17

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 12 Temmuz Çarşamba günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

12 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Türkiye, 15 Temmuz'u anma haftasının ilk gününde şehitliklere koştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan Onlar en güzel yerdeler dedi haberinegeniş yer veren gazete, "Şehitlerimiz en güzel yerdeler" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türk çeliğinin ABD'ye ithalatını kısıtlamaya hazırlanan Başkan Trump'a AB ülkeleri rest çekti: Biz de viskiye ek vergi koyarız haberine geniş yer veren gazete, "Türk çeliğine karşı Viski resti" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım ile 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde İstanbul'da şehit olan vatandaşların kabirlerini ziyaret etti. Kuran-ı Kerim okudu, karanfil bıraktı haberine geniş yer veren gazete, "Şehitlikte Kuran okudu" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Darbe girişiminin birinci yıldönümü yaşanırken, 15 Temmuz Şehitleri devletin en üst kademesinin katılımıyla 81 ilde anılmaya başlandı haberine geniş yer veren gazete, "Şehitlere saygı duruşu" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cülerin kalkışmasını bastırırken şehit olan 249 vatan evladı için şehitliklerde dualar okundu, çiçekler bırakıldı haberine yer veren gazete, "15 Temmuz şehitleri dualarla anılıyor" manşetini attı.

Tutuklandıktan 4 gün sonra, sabit ikametgahı var denilerek tahliye edilen damat Ekrem Yeter hakkında, iddianamede çarpıcı bilgiler var haberine yer veren gazete, "Ankara Savcılığı araştırdı, iddianameyi yazdı; Arınç'ın damadı FETÖ abisi çıktı manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü alçakların ihanetinin yıldönümünde bütün Türkiye şehitliklere koştu. 15 Temmuz kahramanları için dua edip, Kur'an okudu haberine geniş yer veren gazete, "Cennet Mekan" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Manisa Kula Jandarma Komutanlığı'nıda dün sabaha karşı cinnet getiren er Nedim Abeş, MP5 makineli tabancayla koğuşta uyuyan arkadaşlarına kurşun yağdırdı. 3 er şehit oldu, 3 er yaralandı. Nedim Abeş intihar etti haberine geniş yer veren gazete, "Kışlada Dehşet" manşetini attı.

15 Temmuz darbe girişiminde hain FETÖ'cülere direnirken şehit düşen 149 kahramanın mezarları dün tek tek ziyaret edildi, dualar okundu haberine geniş yer veren gazete, "Minnet duası" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 12 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 12 Temmuz Çarşamba sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..