Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 13 Haziran gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 13 Haziran gazetelerin 1.sayfaları

13 Haziran 2017 Salı sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Ege ve İzmir'i sallayan deprem, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları Türkiye'de yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

13 Haziran 2017 - 09:14

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 13 Haziran Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

13 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Ne FETÖ darbesi, ne PKK hainliği, ne de üst aklın sinsi planları Türkiye'nin şahlanışını durduramadı. Ekonomi ilk üç ayda yüzde 5 büyümeyle dünyayı kıskandırdı haberine yer veren gazete, "Böyle büyümeye şapka çıkarılır" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Ekonomi yılın ilk çeyreğinde, teşviklerin desteğiyle iç talep ve ihracatla yüzde 5 büyüdü. İlk üç ayda ihracat 10.6, tüketim 5.1 arttı haberine geniş yer veren gazete, "5 yıldızlı büyüme" manşetiyle haberi gördü.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sağlık Uygulama Tebliği'ne (SUT) göre meme küçültme operasyonunda doktora 1326 lira ödeyen devlet, beyin kanaması ameliyatında sadece 546 lira veriyor. Uzmanlar artık kimsenin beyin cerrahı olmak istemediğini söylüyor haberine geniş yer veren gazete, "Estetik 1326 Beyin 546" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Topbaş ve Arınç'ın FETÖ'den tutuklu damatlarının serbest bırakılması haber yüzünden tutuklanan Gökmen ve Mediha'yı böyle isyan ettirdi haberine geniş yer veren gazete, "Sözcü'nün tutuklu 2 çalışanı böyle dedi; Bizde damat adaleti istiyoruz" manşetiyle haberi gördü.

- Takvim gazetesibu sabah, Katar'a ambargo hiçbir işe yaramadı. Türk uçakları Doha'ya yiyecek yağdırdı. Halk sokaklarını ve araçlarını Erdoğan posterleriyle donattı haberine geniş yer veren gazete, "Sonuna Katar" manşetini attı. 

- Posta gazetesi bu sabah, İstanbul, İzmir, Balıkesir, Manisa, ve Çanakkale'yi de sallayan depremin iki atom bombası gücünde olduğu belirtildi. 17 Ağustos ve 12 Kasım 1999'daki iki büyük depremde 20 bin insanı kaybeden Türkiye'nin yüreği ağzına geldi haberine yer veren gazete, "İzmir açıklarında 6.2'lik deprem oldu. 13 Şehir sallandı; 2 atom bombası gücünde" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 12 Haziran ve  13 Haziran 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 13 Haziran 2017 Salı sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..