Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 13 Mart 2017 günü gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 13 Mart 2017 günü gazetelerin 1.sayfalarını oku

13 mart 2017 Pazartesi yeni haftanın ilk iş günü sabahında Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

13 Mart 2017 - 09:08

Yeni haftaya girilirken Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 13 Mart Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

13 Mart sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'na uçuş izni vermeyen, Aile Bakanı Kaya'yı sınır dışı eden Hollanda'ya çok sert çıkarak Gerekeni henüz yapmadık dediği habere yer veren gazete, "Bedelini ödeyecekler" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu ülkeye sokmayan, Aile Bakanı Kaya'yı sınır dışı eden Hollanda'ya tepki yağıyor. Polisin o gece protesto gösterisi yapan Türklere uyguladığı vahşeti de dünya izledi haberine yer veren gazete, "Gaddarlık" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bugün,  Ülkesine Türk Bakanları sokmayan Hollanda, bunu protesto eden gurbetçilerimizi Atlarına ezdirdi, itlerine ısırttı haberine yer veren gazete, "Hollanda bardağı taşırdı: Bu ne barbarlık" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hollanda polisi, Rotterdam'da 6 saat rehin tuttuğu Aile Bakanı Kaya'yı zorla Almanya'ya yolladı. BU skandalı protesto eden Türkler'e de atlarla itlerle saldırdı haberine geniş yer veren gazete, "İşte Havrupa medeniyeti: Hoştlanda" manşetini attı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, Aile Bakanı Fatma Sayan Kaya'yı Türk konsolosluğuna sokmamak için etten duvar ören Hollanda polisi, demokratik hakkını kullanıp rezaleti protesto eden gurbetçilere köpeklerle coplarla saldırdı, "Nazi Köpekleri" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İfade özgürlüğü ve İnsan hakları'nı ağzından düşürmeyen Avrupa'nın göbeği Hollanda, Türk bakanlara konulan yasakları protesto edenlere köpekler ve atlarla saldırdı haberine geniş yer veren gazete, "Avrupa'nın köpeği" manşetini attı.

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya; Hollanda bir gecede OHAL ilan etti. Çok kaba, çok çirkin, gayri insani muameleye maruz kaldık haberine yer veren gazete, "Özgürlükleri askıya aldılar" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 12 Mart ve 13 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 13 Mart 2017 Pazartesi günü sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..