Gazeteler, gazete manşetleri 13 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 13 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

13 Mayıs 2017 Cumartesi günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Çin ve ABD gezisi Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

13 Mayıs 2017 - 08:04

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 13 Mayıs Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

13 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan; Bu ziyaretimi Türkiye Amerika ilişkilerinde yeni bir dönem olarak görüyorum haberine yer veren gazete, "Trump'la görüşme milat olacak" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, ABD Ziyaretini yeni milat diye tanımlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'yi terör örgütünün yanına yakıştıramıyoruz dedi haberine yer veren gazete, "Virgül değil nokta olacak" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Pervarili çocukların eğitimi için Kuzey Kutbu'nda koşup bağış toplayan Ahmet H. Uysal'ın ilçeyi ziyaretine Hürriyet tanıklık etti haberine yer veren gazete, "Kutup'tan Pervari'ye" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Albay Okun Özeller, PKK destekçisi ABD'nin madalyasını almayarak halkın gönlünde taht kurdu. Bu onurlu duruşu, siyasilere örnek olsun haberine geniş yer veren gazete, "Sınırımızda teröristleri devletleştiren ABD'ye karşı; İşte bu subay gibi dik durun" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çin ve ABD seyahatine çıkarken, Ankara'da soruları cevapladı. Beyaz Saray'daki zirve öncesinde Washington'a çağrı yaptı haberine geniş yer veren gazete, "Bu görüşmede virgül değil noktayı koyacağız" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Televizyonda Atatürk'e hakaret eden Süleyman Yeşilyurt dün İstanbul'da tutuklandı ve Metris Cezaevine konuldu haberine geniş yer veren gazete, "Hak ettiği yerde" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 12 Mayıs ve  13 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 13 Mayıs 2017 Cumartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..