Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 13 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

Gazeteler, gazete manşetleri 13 Nisan 2017 gazetelerde 1.sayfalar

13 Nisan 2017 Perşembe sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklamalar, Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

13 Nisan 2017 - 07:40

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 13 Nisan Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

13 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kılıçdaroğlu'nun 15 Temmuz'daki kontrollü kaçışına yeni delil: Koruma ekibi darbeci tankların yanına geliyor... Ve tanklar çekilip CHP liderine yolu açıyor haberine yer veren gazete, "İşte darbecilerle pazarlığın kanıtı" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın desteğiyle iki aydır süren görüşmelerde sona gelindi; İstanbul'un 2018 Formula 1 takvimine alınması bekleniyor haberine geniş yer veren gazete, "Turizme yeni Formula" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 28 Şubat'ta Ankara'da bir yol kenarında 6 kurşunla öldürülmüş kadın cesedi bulundu. Cinayet büro'da kurulan özel ekip , kadının 2 çocuk annesi Özlem Aykutluğ olduğunu belirledi.4 kardeşi çarpraz sorguya alındı. "Beni öldüreceğinizi biliyorum, çocuklarımı ortada bırakmayın: Özlem'in son sözü" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi, Başbuğ, tarihi referanduma 3 gün kala başkanlık konusunda şu uyarıyı yaptı; "Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ'dan Çarpıcı tespit: Başkanlık federasyon için planlanmış bir sistemdir" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Millet 15 Temmuz'da şahlandı. Canı pahasına tankları durdurup FETÖ'cü hainlere fırsat tanımadı. CHP lideri Kılıçdaroğlu ise bir evde saklandı. Destan yazan kahramanları TV'den izleyerek sabahladı haberine yer veren gazete "Namlunun ucanda, Televzyon başında" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Posta yazarı Nedim Şener şunları söyledi; Bu davanın sanıkları 6 yıl önce herkesi FETÖ'ye karşı uyarmıştı. Ancak bizi hapse attılar. Bana üzüldüğü için kalbi duran annemin bugünü görmesini çok isterdim haberine yer veren gazete, "Beraat ettim anne" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 12 Nisan ve 13 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 13 Nisan 2017 Perşembe sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..