Gazeteler, gazete manşetleri 13 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 13 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

13 Temmuz 2017 Perşembe günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın flaş açıklamaları ve Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

13 Temmuz 2017 - 07:44

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 13 Temmuz Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

13 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan; Kılıçdaroğlu sokaksa sokak diyor. Sokakta aranan adaletin adı intikamdır. Sonu da vandallıktır haberine geniş yer veren gazete, "Sokağa çıkamaz hale gelirsin" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım; Bu hainler, tarihin gördüğü en erdemli milletin karşısında 1 dolarlık paçavraya döndü haberine geiş yer veren gazete, "Bir dolara ruhlarını sattılar" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, İzmir'de açık spor alanı olarak ayrılan iki arazinin imara açılması için bakanlık görüş isteyince, Başkan Kocaoğlu isyan etti; Yazık etmeyin! İzmir,İstanbul'un durumuna düşmesin haberine geniş yer veren gazete, "İstanbul'a benzemesin" manşetini attı.

BBC'ye konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB'den samimiyetsiz yaklaşımı bırakmasını isteyerek çarpıcı mesajlar verdi haberine geniş yer veren gazete, "Avrupa Birliği alamayız derse bizi rahatlatır" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, TOBB'da 300 uluslararası yatırımcıya seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gelin birlikte kazanalım dedi haberine geniş yer veren gazete, "Delikanlıca çağrıyorum" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım, TBMM'de düzenlenecek anma etkinliklerine CHP'nin davet edilmesine ilişkin tartışmalar konusunda, Ana muhalefet partisinin alınganlık göstermesine lüzum yok. Biz de yazılı davet almadık dedi haberine geniş yer veren gazete, "Komisyon Pazartesi başlıyor" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, 249 vatan evladını anmak için hazırlanan afişte, 26 yıl önceki Körfez Savaşı sırasında yaralanan ABD'li bir askerin fotoğrafının kullanıldığı ortaya çıktı haberine geniş yer veren gazete, "Şehitlerimizi anma afişleri tepki çekti;  15 Temmuz afişinde ABD askerinin ne işi var" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ elebaşı Gülen, 15 Temmuz kanlı darbe girişiminin yıldönümünde CIA'nın darbe girişiminin olduğunu bu sözlerle itiraf etti haberine geniş yer veren gazete, "ABD uygun görürse Türkiye'ye dönerim; Coni nasıl isterse" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, FETÖ davaları ve PKK terörü ile mücadelede önemli mesafe alındığını belirtti ve ekledi haberine geniş yer veren gazete, "Ohal Müjdesi" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz anma törenlerini kana bulamaya hazırlanan aşırı dinci terör örgütü DEAŞ'a dün 29 ilde Kod Adı İmha operasyonu yapıldı. 233 kişi yakalandı. Konya Meram'da polis, teröristlerin kiraladığı villayı bastı. 5 DEAŞ'lı öldürüldü haberine geniş yer veren gazete, "Kod Adı İmha" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 13 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 13 Temmuz Perşembe sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..