Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 14 Haziran gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 14 Haziran gazetelerin 1.sayfaları

14 Haziran 2017 Çarşamba sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları Türkiye'de yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

14 Haziran 2017 - 07:10

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 14 Haziran Çarşamba günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

14 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan: Felaket tellallarının tüm çabalarına rağmen güzel gelişmelerin haberlerini ardı ardına alıyoruz haberinegeniş yer veren gazete, "Felaket tellallarına inat büyüyoruz" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sınır dışı operasyonlarında tarih yazan Sualtı Savunma (SAS) komandolarının operasyon görüntülerine Milliyet ulaştı haberine geniş yer veren gazete, "Sınırdaki denizciler" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Grubu'ndaki konuşmasında Katar'a uygulanan ambargoya ilişkin önemli açıklamlarda bulundu haberine yer evren gazete, "ABD'ye hiç yakışmadı" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah,  Şehit Aybüke öğretmen okula dijital piyano, dört gitar ve elektronik bateri kazandırmış. Bir arkadaşı anlatıyor: Siz hepiniz gideceksiniz. Ben hep burada kalacağım derdi. Çıktı işte... haberine geniş yer veren gazete, "Şehit öğretmen 70 yılda yapılamayanı sadece 7 ayda yaptı; Aybüke'nin mirası" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, MHP Lideri, FETÖ'ye karşı 11 aydır aralıksız sürdürülen operasyonlara rağmen tehlikenin geçmediğini söyledi. İşte çarpıcı açıklamaları haberinegeniş yer veren gazete, "Bahçeli, Hukuk karşısında herkes eşittir dedi ve ekledi; FETÖ hücreleri hala aktif" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bugün, Kozluk Çok Programlı Lisesi'ne Şenay Aybüke Yalçın tabelası asıldı. Şehit öğretmenden geriye, çektirdiği son fotoğraf kaldı haberine yer veren gazete, "Anıdolu Lisesi" manşetini attı.

AK Parti Grubuna hitap eden Erdoğan, Katar krizi ve bedelli askerlik konularında net mesajlar verdi haberine yer veren gazete, "Bedelli askerlik yok" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 6 yıldır iç savaşın sürdüğü  Suriye'den, Türkiye'ye 3.5 milyon sığınmacı geldi. Türkiye'ye komşu Suriye kasabaları aşırı dinci terör örgütü DEAŞ'tan temizlendi. Buna rağmen ülkelerine dönmeyen sığınmacılar bayram tatilini geçirmek için gitmeye başladı haberine geniş yer veren gazete, "Suriye bayram yeri" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 13 Haziran ve  14 Haziran 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 14 Haziran 2017 Çarşamba sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..