Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 14 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 14 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

14 Mart 2017 Salı sabahında Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

14 Mart 2017 - 10:18

Yeni haftaya girilirken Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 14 Mart Salı günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

14 Mart sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı ERdoğan, Hollanda ile kirli ittifak kuran Almanya Başbakanı'na sert çıktı: İstediğin kadar Hollanda'nın yanında ol.Sen teröristlere destek veriyorsun haberine yer veren gazete, "Yazıklar olsun" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hollanda kriziyle ilgili özür dilemeyi  yetersiz bulduğunu söyledi ve AİHM'e gideceğiz dedi haberine geniş yer veren gazete, "Kuru özürle olmaz" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye, skandal üstüne skandala imza atan Hollanda yönetimini Birleşmiş Milletler, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı ile Avrupa Konseyine şikayet edecek haberine geniş yer veren gazete, "Hollanda'ya üçlü kıskaç" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, AKP İzmir Milletvekili Hüseyin Kocabıyık, peş peşe yaşanan diplomatik krizlerin, kararsızları Evet'e yönelttiğini söyledi. İşte iktidar vekilinin sözleri, "AKP'li vekil televizyonda itiraf etti: Almanya ve Hollanda'ya teşekkürler, Evet oyunu 2 puan artırdılar" manşetini attı.

- Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bütün Avrupa ırkçlık üzerinden Türkiye karşıtı bir cephe kurdu. Almanya ile başlayan, en son Hollanda 'nın alçakça tavırlarıyla devam eden bu düşmanlıktan sonra Türkiye'nin AB sınırlarını korumasının zemini kalmadı. Zaten AB'nin taahhütlerini yerine getirmediği Geri Kabul Anlaşması'nın yeniden ele alınması gündemde haberine geniş yer veren gazete, "Türkiye düşmanı ırkçıların sınır bekçisi değiliz: O anlaşmayı iptal edin" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hollanda'ya desteğini açıklayan Alman Başbakan Merkel'e sert cevap verdi. Bu ülkenin patronu biziz diyen Rutte'ye de Benim ülkemin patronu Millettir mesajı verdi haberinegeniş yer veren gazete, "Merkel sana yazıklar olsun" manşetini attı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bugn, Merkel'in defalarca serbest bırakılmasını istediği İlker Deniz Yücel'in  tüm kirli bağlantılarına Akşam ulaştı. İşte Yücel'in gazeteci adı altında yürüttüğü terör faaliyetleri; "İşte Deniz'in maarifetleri" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış 150 eski öğrencisi, emekli öğretmen Mukaddes Coşkun'un hasta olduğunu duyunca internetten haberleşti ve hep birlikte Erzurum'a hocalarını ziyarete gitti haberine geniş yer veren gazete, "Helal Olsun" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 13 Mart ve 14 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 14 Mart 2017 Salı günü sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..