Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 14 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 14 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

14 Mayıs 2017 Pazar günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Çin gezisi, Anneler Günü, Marmaris'teki feci kaza Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

14 Mayıs 2017 - 08:13

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 14 Mayıs Pazar günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

14 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Çin Devlet Başkanı Şi Cinping ile görüşmesine FETÖ ile mücadelede işbirliği damgasını vurdu haberine yer veren gazete, "FETÖ ile mücadelede tam mutabakat" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çişn'in başkenti Pekin'de Yunanistan Başbakanı Çipras ile sürpriz bir görüşme yaptı haberine geniş yer veren gazete, "Darbecileri iade edin" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Anneler Günü gezisi için İzmir Buca'dan Marmaris'e giden grubu taşıyan tur midibüsü virajı alamayıp 30 metreden düşünce büyük bir facia yaşandı haberine geniş yer veren gazete, "Sakar'daki faciadan bu fotoğraf kaldı; Son Selfie; 24 ölü" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sen bir evlat yetiştirdin O evlat bir millet yetiştirdi manşetini atan gazete, "Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun" haberini manşetten verdi.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kılıçdaroğlu, CHP'den yükselen Olağanüstü kongreyi topla çağrılarını yanlış anladı. Gitti Bursa'daki sokak hayvanları kongresi'ne katıldı haberine yer veren gazete, "Kongreye gitti" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Nilgün Çiçek engelli oğlunu 17 yıl okula götürüp getirdi. Bilgisayar mühendisi olan Muratcan, Amerika'da burs kazandı. Anne oğlunu Amerika'da rahat ettirmek için 55 yaşından sonra ehliyet aldı ve kursta İngilizce öğrendi haberine yer veren gazete, "İddia ediyoruz böylesini hiç duymadınız Canım Annem" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 13 Mayıs ve  14 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 14 Mayıs 2017 Pazar sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..