Gazeteler, gazete manşetleri 14 Nisan 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 14 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

14 Nisan 2017 Cuma sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

14 Nisan 2017 - 07:43

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 14 Nisan Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

14 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından İsviçre bankası UBS 16 Nisan referandumu için çok çarpıcı bir değerlendirme yaptı, "Evet ile faiz iner TL katlanır" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, İdlib'de sivillere yönelik sarin saldırısı, sınır ötesindeki olası kimyasal saldırıların Türkiye'ye etkilerini gündeme getirdi haberine yer veren gazete, "Sınır hattında kimyasal risk" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yarbay Taşçı, Balyoz davasında Hasdal'da 2 yıl hapis yattı. Kumpas davaları çöküp serbest kalınca vatan nöbetine koştu. Şimdi Bingöl'ün karlı dağlarında terörist peşinde haberine yer veren gazete, "Balyoz'dan dağlara" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Topbaş'ın çalışanı Hayır'cıların karıları ve kızları Evet'çilere helaldir dedi. Evet'çilerin tehdit yağdırdığı CHP'li vekilin annesini hastaneden attılar haberine yer veren gazete,  Hayır'cılara hakaret ve tehditler zirve yaptı; "Bu ne rezalet" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, 16 Nisan referandumu Türkiye düşmanlarını gerdi. Sandıktan Evet çıkacağı anlaşılınca Batı medyası devreye girdi. Komik başlıklarla kara propaganda yapmaya girişti haberine yer veren gazete, "Komedya" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana syafasında bu sabah, Balyoz kapsamında hainlikle suçlanıp hapse atılan Binbaşı Özgür Taşçı, şimdi dağlarda vatan için terörist kovalıyor. Paylaştığı fotoğrafa binlerce kişi Gururumuzsun diye yazdı haberine geniş yer veren gazete, "Gururumuz" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 13 Nisan ve 14 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 14 Nisan 2017 Cuma sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..