Gazeteler, gazete manşetleri 14 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 14 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

14 Temmuz 2017 Cuma günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım'ın açıklamaları ve Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

14 Temmuz 2017 - 08:07

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 14 Temmuz Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

14 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Külliye'deki 15 Temmuz Şehitlerini Anma Programı'nda hem ağladı, hem ağlattı haberine yer veren gazete, "Unutmamak için nöbete" manşetini attı

Başbakan Binali Yıldırım; 15 Temmuz gecesi bu vatan için toprağa düşen aziz vatan evlatlarının adını tıpkı Çanakkale, Kıbrıs, İstiklal Savaşı şehitleri gibi her daim anacağız haberine yer veren gazete, "Biz bir ölür, bin diriliriz" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başbakan Yıldırım, FETÖ ile ilgili, Örgütün saydam olmayan yapısı ve karmaşık ilişkilerini düşündüğümüzde hepimizi şaşırtan farklı gelişmeler yaşanabilir haberine geniş yer veren gazete, "Şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Anma Programı'nda konuştu. Çanakkale'yi anıyoruz değil mi? İşte bundan sonra 15-16 Temmuz'da aynı şekilde anılacak haberine geniş yer veren gazete, "15 Temmuz'u Çanakkale ile aynı şekilde anacağız" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'nün 15 Temmuz sürecinde dışarıdan destek aldığını söyleyen Başbakan Yıldırım, Sümüklü bir adamın tek başına kurgulayacağı bir iş değil dedi haberine geniş yer veren gazete, "Dışarıdan akıl aldılar" manşetini attı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılan 15 Temmuz'u anma toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz ile onun ayrılmaz bir parçası olarak gördüğüm bölücü terör örgütünün saldırılarıyla etrafımızı kuşatmaya yönelik sinsi oyunlarla gördük ki artık ya olacağız, ya öleceğiz... 15 Temmuz bizim yeni Çanakkalemiz, Dumlupınarımız, Sakaryamız dediği haberine yer veren gazete, "Ya olacağız ya öleceğiz" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Geçen şubatta işine son verilen pilotun, uçağın adım adım izlenmesini sağlayan transponder'ı o geceki uçuş sırasında kapatmadığı anlaşıldı haberine geniş yer veren gazete, "Dakika Dakika o gecenin hikayesi ortaya çıktı; Erdoğan'ı darbe gecesi İstanbul'a getiren pilot FETÖ şüphesiyle atıldı" manşetini attı.

Erdoğan'a suikast davasında bir sanık, İngilizce'de kahraman demek olan Hero yazılı tişört giydi. Bu pişkinliğe tepki yağdı haberine geniş yer veren gazete, "İsyan ettiren yüzsüzlük" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Erdoğan'a suikast timindeki FETÖ'cü alçak hapiste de akıllanmadı. Mahkemeye Kahraman yazılı tişörtle çıktı. Kendi kuyusunu kazdı haberine geniş yer veren gazete, "Herokiri" manşetini attı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan'la katıldığı anma töreninde şehit çocuklarıyla yakından ilgilendi haberine geniş yer veren gazete, "15 Temmuz gazisinden Erdoğan'a: Başgazimiz" manşetini attı.

-  Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İstanbul'daki Vahdettin Köşkü'nde gazete genel yayın yönetmenleriyle buluşan Başbakan Binali Yıldırım hayatının bilinmeyen bir ayrıntısını açıkladı; 12 Eylül 1980 darbesi sırasında Karamürsel'de askerdim. 15 Temmuz darbe girişiminde ise başbakandım. İşte böyle bir tezat haberine geniş yer veren gazete, "Binali Yıldırım; 12 Eylül'de askerdim 15 Temmuz'da Başbakan" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 14 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 14 Temmuz Cuma sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..