Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 15 Haziran gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 15 Haziran gazetelerin 1.sayfaları

15 Haziran 2017 Perşembe sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, Londra'daki yangın dehşeti Türkiye'de ve Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

15 Haziran 2017 - 07:51

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 15 Haziran Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

15 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Londra'da 12 kişinin öldüğü 24 katlı bina yangınında, sahura kalkan müslümanlar'ın herkesi uyandırıp kaçmalarına yardım etmesi facianın daha da büyümesini önledi haberine geniş yer veren gazete, "Sahura kalktılar onlarca kişiyi alevlerden aldılar" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan TBMM'deki iftarda önemli mesajlar verdi haberine geniş yer veren gazete, "FETÖ'cülere bahar hiç gelmeyecek" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, günlük hayatın OHAL'den etkilenmediğini belirterek Göreve geldiğimizde  OHAL'i kaldırdık, terör örgütleri terör estirdiler dedi haberine geniş yer veren gazete, "OHAL sadece teröre karşı" manşetini attı.

İngiltere'nin başkenti Londra'da 120 dairenin bulunduğu 27 katlı bir binada çıkan yangında 12 kişi yaşamını yitirirken 78'e yakın kişi de yaralandı haberine geniş yer veren gazete, "Londra'da dehşet saatleri" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Lideri Kemlal Kılıçdaroğlu, Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından Güvenpark'tan bugün Adalet Yürüyüşü başlatacağını açıkladı. Dün gece Güvenpark'ın önüne demir bariyerler getirildi haberine yer veren gazete, "CHP'den Adalet yürüyüşü" manşetini attı.

CHP İstanbul Milletvekili ve Hürriyet gazetesinin eski genel yayın yönetmeni Enis Berberoğlu MİT Tır'ları davasında 25 yıl hapis cezasına çarptırıldı ve ilk kez bir CHP milletvekili tutuklandı haberine yer veren gazete, "Enis Berberoğlu tutuklandı: 25 yıl hapis" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, OHAL yetkilerinin sadece terör örgütlerine karşı uygulandığını belirterek, Biz bunu yapmayacağız da terör örgütlerinin işini mi kolaylaştıracağız dediği haberine yer verne gazete, "OHAL yetkisi teröre karşı" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Milletvekili Enis Berberoğlu, MİT TIR'ları haberi yüzünden casuslukla suçlanıp 25 yıl hapse çarptırıldı. Demokrasi yara aldı haberine geniş yer veren gazete, "Sözcü ve Cumhuriyet'in ardından şimdi de sıra CHP'ye geldi" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Londra'da Türklerin de yaşadığı gökdelende yangın çıktı. Çığlıklar, yürek parçaladı.Anneler, çocuklarını camdan attı. Yüzlerce insanı ise sahura kalkan Müslümanlar kurtardı haberine geniş yer veren gazete, "Sahur kurtardı" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bugün, Düzce'de 3 çocuk babası 42 yaşındaki Fahrettin Ertuğrul 12 yıldır karaciğer hastasıydı Nakil için bir türlü organ bulamıyordu. Komşusunun ölüme gittiğini gören ve çocuklarına acıyan 24 yaşındaki Soner Tok organ bağışı için gönüllü oldu haberine geniş yer veren gazete, "Canım ciğerim" manşetini attı.

İngiltere'nin başkenti Londra'daki Latimar Road semtindeki 24 katlı, 120 daireli apartmanda önceki gece 01:15'te yangın çıktı. Alevler dış yüzeyi plastik malzemeyle kapalı binayı kısa sürede sardı haberine geniş yer veren gazete, "Sahura kalkan Müslümanlar hayat kurtardı" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 14 Haziran ve  15 Haziran 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 15 Haziran 2017 Perşembe sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..