Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 15 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 15 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

15 Mart 2017 Çarşamba günü sabahında Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

15 Mart 2017 - 07:51

Yeni haftaya girilirken Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 15 Mart Çarşamba günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

15 Mart sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Köpekleriyle Türkler'e saldıran Rotterdam Belediye Başkanı Aboutaleb'ten kan donduran itiraf: Bakan'ın korumalarını vurun emri verdim haberine yer veren gazete, "Belediye Başkanı mı tetikçi başı mı? Faşistlerin gözü dönmüş" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Rotterdam'da cumartesi günü yaşanan rezalet tutum ve Türk diplomatlarının gözaltına alınması fotoğraf karesine böyle yansıdı haberine yer veren gazete, "Skandalın fotoğrafı" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi bu sabah ana sayfasında, Bakan Kaya'yı cumartesi gecesi zorla sınır dışına çıkaran Hollanda'nın özel time de ateş etme izni verdiği ortaya çıktı haberine yer veren gazete, "Vur emri bile vermişler" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bugün, Türkiye'de adaletsiz bir referandum süreci yaşanıyor. Ülkenin rejimini değiştirecek olan pakete Hayır diyene göz açtırılmıyor önleri kesiliyor haberine geniş yer veren gazete, "Hayır'a yasak" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Vergilerimizle alınan devletin uçaklarına otobüslerine makam araçlarına binip mitinge gidiyorlar. Camiye okula kışlaya Evet pankartları asıyorlar haberine "Evet'e serbest" manşetini attı.

- Yeni Şafak gazetesi ansa sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, uluslararası tüm anlaşmaları çiğneyip Türk Bakanı sınır dışı eden ve gurbetçiye atlar, köpeklerle saldıran Hollanda'yı haydut devlet olarak niteledi. Erdoğan, ülkedeki Türkler, Müslümanlar ve diğer yabancılardan ırkçılıkta yarışan Wilders ile Rutte'ye oy vermemelerini istedi haberine geniş yer veren gazete, "Haydut devlet" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasından bu sabah, Türk ve müslüman düşmanı ırkçı lider Wilder, tam sahtekar çıktı. Aslen Hollandalı değil Endonezyalı bir Yahudi'nin oğlu olduğu ve saçlarını her gün sarıya boyattığı anlaşıldı haberine yer veren gazete, "De Geert Lan" manşetiyle habere yer verdi.

- Akşam gazetesi bugün ana sayfasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'ye yönelik düşmanca adımlar atan Hollanda'nın çirkin tarihine dikkat çekti: Biz Hollanda'yı ve Hollandalıları Drebrenista katliamından tanırız haberine yer veren gazete, "Biz onları Srebrenista'dan biliriz" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Gölcük Belediyesi'nde çalışan AK Parti Gölcük İlçe Başkanı'nı kardeşi Yasin Alp, öyle bir şey yaptı ki; hakkında Atatürk'e hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretten çifte soruşturma açıldı haberine yer veren gazete, "Hadsiz" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 14 Mart ve 15 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 15 Mart 2017  Çarşamba günü sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..