Gazeteler, gazete manşetleri 15 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 15 Mayıs 2017 gazetelerin 1.sayfaları

15 Mayıs 2017 Pazartesi günü sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Çin gezisinde verdiği mesajlar Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

15 Mayıs 2017 - 07:51

Yeni haftanın ilk iş günü sabahında Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 15 Mayıs Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

15 Mayıs'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Mayıs 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan Trump görüşmesiyle ilgili olarak son nokta ve milat ifadelerine açıklıuk getirdi haberine yer veren gazete, "Birlikte karar vereceğiz" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Amerika'ya yapacağı kritik ziyaret öncesinde Çin'de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD ile ittifaka gölge düşerse biz de başımızın çaresine bakmalıyız dedi haberine yer veren gazete, "Tahammül kalmadı" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, yarınki Trump görüşmesi öncesinde kritik mesaj verdi; Eğer stratejik müttefiksek, ittifak içinde karar almamız lazım. İttifaka gölge düşecekse başımızın çaresine bakmamız lazım. BU ittifakı, Türkiye'nin aleyhine olacak yaklaşımlara boğdurmayız haberine geniş yer veren gazete, "Müttefik değilsek Başımızın çaresine bakarız" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kürşat Yılmaz'ın FETÖ imamıyla nerede ve nasıl buluştuğunu da anlattığı 14 sayfalık ifadesine Sözcü ulaştı. İşte Yılmaz'ın savcıya söyledikleri; "Ünlü mafya babası Kürşat Yılmaz, savcılıkta itiraf etti: FETÖ 2005'te Dink'i öldürmemi istedi" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'lilerin Türkiye başlangıçta DEAŞ'la mücadele etmek istemedi iddiasını bu sözlerle yalanladı. Trump'a mesaj yolladı haberine geniş yer veren gazete, "Türkiye'nin DEAŞ ile mücadele etmediği Yalan Zırva İftira" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yarın Amerika Başkanı Trump'la görüşecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çin'in başkenti Pekin'de gazetecilerin sorularını yanıtladı; "Başımızın çaresine bakarız" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 14 Mayıs ve  15 Mayıs 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 15 Mayıs 2017 Pazartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..