Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 15 Nisan 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 15 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

15 Nisan 2017 Cumartesi sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalar Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

15 Nisan 2017 - 07:52

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 15 Nisan Cumartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

15 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin 16 Nisan'da milletimizden onay alması, Türkiye'nin ileri demokrasi yolculuğunda yeni bir başlangıcı simgeleyecek. 16 Nisan'da ülkemiz ve demokrasimiz için bir milat olmasını temenni ediyorum haberine yer veren gazete, "Cumhurbaşkanı Erdoğan Sabah'a yazdı; 16 Nisan ileri demokrasi yolunda yeni başlangıç; Üniter Yapıyı ilelebet sürdüreceğiz" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Savunma Teknolojileri ve Mühendislik (STM) şirketinin raporuna göre, telefon ve bilgisayarlara yüklenen masum görünüşlü bir yazılım hayatınızı karartabilir haberine yer veren gazete, "Siber tehditte ilk üçteyiz" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanlığı sistemi öngören Anayasa değişikliği için yapılacak tarihi referanduma bir gün kala liderler kararsız seçmeni etkilemek için çağrılarını yapıyorlar, "Son mesajlar" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sandıktan Evet çıkması halinde eyalet sisteminin geleceğine ilişkin iddiaları yeni bir tartışma başlattı. Evet cephesinde dün kriz vardı haberine yer veren gazete, "Bahçeli'nin gece yarısı çıkışı siyaseti karıştırdı; Eyalet bombası" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan; Referandum kampanyasının finalini Konya'da yaptı. Yüzbinlerce coşkulu katılımcıyı, Batı'ya tokat gibi Evet oyu vermeye çağırdı haberine yer veren gazete, "Batı'ya cevap: Evet "manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, MHP Lideri Bahçeli'nin Cumhurbaşkanı Danışmanı'nın eyalet sistemi savunması MHP oylarını sabote etmektedir. Ben olsam görevden alırım demesi referanduma saatler kala siyasette bomba etkisi yarattı. İşte liderlerin açıklamaları; "Eyalet atışması" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 14 Nisan ve 15 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 15 Nisan 2017 Cumartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..