Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 15 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 15 Temmuz gazetelerin 1.sayfaları

15 Temmuz 2017 Cumartesi günü önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. 15 Temmuz hain darbe girişiminin 1.Yıldönümü ve Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

15 Temmuz 2017 - 09:48

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 14 Temmuz Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

15 Temmuz'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Temmuz 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milyonlarca insanın ölümünü göze alarak bu adımı atanları millet olarak affetmiyoruz haberine yer veren gazete, "Bu hainleri millet olarak affetmiyoruz" manşetini attı.

"Bu ülkeyi bölmek isteyen Darbecilere, hainlere, işbirlikçilerekarşı bu nöbet bitmez bu millet yenilmez"

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Tam bir yıl önce hain darbecilerin tanklarına, silahlarına siper olmak için sokağa dökülen Türkiye, bugün demokrasiye bağlılığını bir kez daha haykırmak ve şehitleri anmak için sokakta olacak haberine geniş yer veren gazete, "Darbelere geçit yok; İlelebet demokrasi" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye FETÖ teröristlerine karşı 15-16 Temmuz 2016'da ikinci kurtuluş savaşını verdi. Ülkeyi bir gecede ele geçirebileciğini sanan caniler, karşısında milleti buldu. O gece tüm Türkiye, ülkesini kanının son damlasına kadar korumaya ant içti. Kimi tankların önüne yattı, kimi göğüsünü mermilere siper etti. 250 vatandaşımız şehit düştü, 2 bin 193'ü gazi oldu. Şimdi eskisinden daha da güçlü, dimdik ayakta duran Türkiye, bugünün borçlu olduğu şehitlerini ve gazilerini saygıyla selamlıyor haberine geniş yer veren gazete "Dimdik ayakta" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'cü hain bir binbaşının, darbeye karşı çıkan masum halkın üzerine ateş açtırmasının görüntüleri ortaya çıktı. BU ateşle, 34 vatandaşımız şehit olmuştu haberine geniş yer veren gazete, "Tarih: 15-16 Temmuz 2016, Yer: Şehitler Köprüsü ; İşte hainin ateş emrini verdiği an" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimin birinci yıldönümünde 79 milyon yine ayağa kalktı. Devlet-millet el ele verip Demokrasi Nöbeti'ne başladı haberine geniş yer veren gazete, "Devlet Millet Nöbet" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 1 yıl önce bugün, darbe yapmak için savaş uçaklarıyla, tanklarla, ağır silahlarla harekete geçen FETÖ'cü hainler tek bir şeyi hesap edememişti; Üzerlerine yağan bomba ve kurşunlara rağmen demokrasiyi korumak için sokaklaea dökülen Türk halkını haberine geniş yer veren gazete, "Yaşasın demokrasi" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 15 Temmuz 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 15 Temmuz Cuma sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..