Reklamı Geç
Gazeteler, gazete manşetleri 16 Haziran gazetelerin 1.sayfaları

Gazeteler, gazete manşetleri 16 Haziran gazetelerin 1.sayfaları

16 Haziran 2017 Cuma sabahı önemli haberlerine ağırlık verilirken gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşü Türkiye'de ve Dünya'da yaşanan son olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

16 Haziran 2017 - 07:30

Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine hafta sonu sabahında böyle yansırken, 16 Haziran Cuma günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

16 Haziran'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Haziran 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun başdanışmanı Fatih Gürsul'ün ABD'deki FETÖ abisiyle kriptolu yazışmaları açığa çıktı haberine geniş yer veren gazete, "FETÖ'cü danışmandan emrin olur mesajı" manşetini attı.

Cumhurbaşkjanı Erdoğan, 12 koruması için tutuklama kararı veren ABD'ye sert tepki gösterdi. Bu nasıl bir yasadır, bu nasıl bir hukuktur? Bu korumalar beni korumayacaksa niçin ben bunları yanımda ABD'ye götürüyorum. Amerika'nın Hans'ı, George'u ile mi kendimi koruyacağım haberine yer veren gazete, "Ey ABD bu nasıl hukuk!" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Emniyet, uyuşturucu kullanan sayısının 1.5 milyona ulaştığını belirterek eğitim ve tedavi sorunları çözülmedikçe mesafe alınamayacağı açıklandı haberine geniş yer veren gazete, "Zehir'de tek çare eğitim" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Devlet protolkolü iftarında isim vermeden Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi haberine geniş yer veren gazete, "138. Maddeyi unutmayın" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Lideri Kılıçdaroğlu, partisinin milletvekili Enis Berberoğlu'nun  tutuklanmasının ardından, yapacağını açıkladığı Ankara-İstanbul yürüyüşüne dün başladı haberine geniş yer veren gazete, "25 Günde 428 KM" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD ziyaretinde Türk Büyükelçiliği rezidansı önünde çıkan kavgayla ilgili Amerikan polisi 2 kişiyi tutukladı, 12'si Türk koruma 16 kişi hakkında yakalama kararı çıkardı haberine yer veren gazete, "Wanted krizi" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Adalet, Yargının, muhalif kesimlerin sesini boğan bir sopa haline getirilmesi ve son olarak da CHP'li vekilin tutuklanması bardağı taşırdı haberine yer veren gazete, "Kılıçdaroğlu Türkiye için yürüyor Adalet" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'den tutuklu danışmanı Doç. Dr. Fatih Gürsul'un BayLock yazışmaları tespit edildi haberine geniş yer veren gazete, "256 ByloCk Murat" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bugün, CHP'li Enis Berberoğlu'nun 25 yıl ceza alıp hapse atılmasını protesto eden CHP lideri Kılıçdaroğlu, Ankara'dan İstanbul'a sürecek Adalet Yürüyüşü'ne dün başladı. Kılıçdaroğlu, Herkes için adalet istiyoruz, insanca yaşamak istiyoruz dedi haberine yer veren gazete, "Adalet istiyoruz "manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 15 Haziran ve  16 Haziran 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 16 Haziran 2017 Cuma sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..