Gazeteler, gazete manşetleri 16 Mart 2017 gazetelerin...

Gazeteler, gazete manşetleri 16 Mart 2017 gazetelerin 1.sayfalarını oku

16 Mart 2017 Perşembe günü sabahında Türkiye gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Türkiye Gazetesi, Akşam, Posta, Vatan gazetesi, Haber Türk, Yeni Şafak gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

16 Mart 2017 - 08:09

Yeni haftaya girilirken Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 16 Mart Perşembe günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

16 Mart sabahında gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Mart 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hollanda'nın barbarlık sabıkası çok kabarık. BU ülkede polis işkencesiyle ölen Erzincanlı İhsan Gürz'üün mezar taşı her şeyi anlatıyor haberine yer verirken, "Mezar Taşındaki Hollanda Faşizmi" manşetini attı.

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Adana Aladağ'da 11'i çocuk 12 kişinin can verdiği yurt yangınını araştıran bilirkişilerin TBMM'ye sunduğu raporda facianın göz göre göre geldiği belirtildi haberine yer veren gazete, "Baştan sona ihmal" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Referandum sürecinde ilk röportajı Hürriyet'e veren Bahçeli, Hollanda ve Almanya krizini sabırla, soğukkanlılıkla izlemek gerektiğini söyleyerken, mültecilerin  misilleme silahı olarak kullanılması gerektiğini vurguladı haberine yer veren gazete, "Mülteciler silah değil" manşetini attı.

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türk bakanları ülkesine sokmayanHollanda'nın canını acıtacak hiçbir karar alınmadı. Türkiye'nin itibarı sarsıldığıyla, vatandaşımız da ısırıldığıyla kaldı haberine geniş yer veren gazete, "Küstah Hollanda'ya yaptırımlar öfkemizi dindirmedi: Estiler, gürlediler ama elde var sıfır" manşetini attı.

- Yeni Şafak gazetesi ana sayfasında bu sabah, Avrupa'dan art arda ırkçı ve İslamofobik kararlar geliyor. AB Adalet Divanı'nın başörtüsü yasağına destek veren skandalların ardından ilk adım Avusturya'da atıldı. Graz kentindeki bir özel okul, batılı değerlere ve batılı kıyafetlere sahip çıkmalıyız diyerek başörtüsünü yasakladı haberine yer veren gazete, "İslam'la savaş kararı" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Aydın Doğan'ın Alman ortağı Bild, Avrupa'daki faşist saldırıları bir kenara bıraktı. Türkiye'yi karaladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saldırdı haberine yer veren gazete, "Türkiye'de atamadığı manşeti Almanya'da attı: Aydın bey Bildiğiniz gibi" manşetini attı.

- Akşam gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'nün avukatı, Doğan ile örgütün samimiyetini anlattı: Bir ziyarette Aydın Doğan duvardaki tabloyu gösterip Bunu Gülen gönderdi dedi, "Doğan'ın odasında Gülen tablosu" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İşsizler, İş-Kur'un 6 aylık geçici iş kuralarına akın ediyor. Tüm umutları; İsimlerinin konulduğu turşu bidonlarında. İş-Kur, yılların tecrübesi ile olası torpil kavgalarını engellemek için makarnalı önlem alıyor. Amaç; yüksük makarnaya geçirilen kağıtların açılıp aday isimlerinin gözükmesini engellemek haberine geniş yer veren gazete, "İşe bak" manşetini attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 15 Mart ve 16 Mart 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 16 Mart 2017 Perşembe günü sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..